Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Wczesna wiosna to doskonały moment na odmłodzenie i korekcję kształtu żywopłotów liściastych jak bukowe, gatunków zimozielonych – zwłaszcza, gdy nie były przycięte późną jesienią. Natomiast nie przycinamy krzewów kwitnących wiosną, ani gatunków „płaczących”. Przycinanie, formowanie żywopłotów wymaga przede wszystkim wprawy, cierpliwości oraz „pewnej” ręki, która równo poprowadzi ostrza z dołu do góry.
Tę pewność oraz stabilność w prowadzeniu nożyc zapewnia Elephant’s Trunk  czyli balanser do nożyc. Jest to specjalna konstrukcja podtrzymująca nożyce i zmniejszająca odczuwalny ciężar nożyc, a przede wszystkim chroniąca plecy zwłaszcza podczas długotrwałego przycinania żywopłotów.
Wystarczy przypiąć szelki i zamocować nożyce na bloczku. Elephant’s Trunk zdejmie ciężar nożyc, które po wielogodzinnej pracy „stają się coraz cięższe”, odciąży plecy, barki i ręce ułatwiając pracę i umożliwiając precyzyjnie równe przycinanie krzewów w każdej płaszczyźnie na różnych wysokościach pracy, przez cały dzień bez odczuwania zmęczenia. Urządzenie można stosować do:


Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Salonów Sprzedaży!


 

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00