Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Najlepsze, najbardziej zaawansowane technicznie agregaty o uniwersalnym zastosowaniu w atrakcyjnej cenie!

Agregaty "Honda na 5" to grupa pięciu najbardziej nowoczesnych, przenośnych, jednofazowych agregatów Honda na benzynę o mocy maksymalnej 1 - 3 kW: EU 10i (1 kW), EU 22i (2,2,kW), EU 30i S (3 kW) , EM30 (3 kW), które teraz dostępne są wraz z pakietem promocyjnym obejmującym rabat cenowy (w sumie o 10% niższa cena), 5-letni okres gwarancji oraz 5% rabatu na pierwszy przegląd okresowy w naszym Autoryzowanym Punkcie Serwisowym. Kupując agregat Honda na piątkę, zyskuje się zaawansowane technicznie, ciche i niezawodne przez lata urządzenie o uniwersalnym zastosowaniu generujące prąd wysokiej jakości, który wydłuża żywotność zasilanych odbiorników.
Posiadanie własnego, niezależnego od sieci energetycznej źródła energii elektrycznej w każdej sytuacji zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa - ponieważ definitywnie rozwiązuje problem braku prądu, gdy ten jest potrzebny. Nadal najbardziej popularnym i niezawodnym sposobem wytwarzania własnej energii elektrycznej jest agregat prądotwórczy zwłaszcza nowoczesny, kompaktowy agregat przenośny o uniwersalnym zastosowaniu, który generuje prąd tam, gdzie go potrzebujemy.

Szeroki zakres zastosowania - od zasilania domowych RTVAGD po drony oraz e-samochody

"Honda na 5" to grupa najbardziej popularnych generatorów Honda o uniwersalnym zastosowaniu. Ze względu na bardzo wysoką jakość wytwarzanego prądu - lepszej niż prądu dostępnego w domowych gniazdach - bezpiecznie zasilają odbiorniki jednofazowe, jak RTVAGD podstawowego użytku, oświetlenie, czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, klimatyzator, suszarkę do włosów, wzmacniacze, alarm, czułe na jakość prądu odbiorniki elektroniczne typu laptop, ekrany LED, telefony komórkowe, a także nowoczesne i czułe na jakość prądu elektronarzędzia jak szlifierka, mały kompresor, wiertarka, elektroniczne urządzenia diagnozujące oraz narzędzia pneumatyczne, aparatura pomiarowa.

Bardzo lekkie agregaty walizkowe - EU 10i oraz EU 22i - są także idealnym rozwiązaniem w podróży kamperem do zasilania jednofazowych odbiorników znajdujących się „na pokładzie”, zapewniającym pełny komfort urlopowego życia jak we własnym domu. Agregaty o mocy maks. 3 kW - EU 30i S, EM30 - służą także do zasilania UPS-ów, sterowników pieców C. O., pomp z elektronicznym systemem automatyki, układów sterowania kotłowni i dodatkowo mogą być pierwszą pomocą w sytuacjach pozornie bez wyjścia, jak rozładowany akumulator samochodu elektrycznego w trasie zaledwie parę kilometrów przed najbliższą stacją ładowania. Wszystkie agregaty w tej grupie są również wyposażone w gniazda DC służące do ładowania akumulatorów samochodowych. Dzięki lekkiej wadze zapewniającej łatwe przenoszenie agregatów i ich transport, wydłużonemu czasowi pracy i jakości generowanego prądu, „Agregaty Honda na 5” również idealnie sprawdzają się w plenerze do zasilania stacji monitorujących loty dronów, a także do ładowania akumulatorów dronów.

Najwyższa jakość prądu

Wszystkie agregaty „Honda na 5" wyposażone są w najbardziej nowoczesną stabilizację napięcia: agregaty z serii EU w prądnicę z inwerterem, zaś EM 30 - w cyklokonwerter.

Inwerter, niezależny od obrotów silnika, to najbardziej nowoczesna, zaawansowana technicznie, a przede wszystkim najszybciej działająca stabilizacja napięcia, zapewniająca zachowanie znamionowych wartości napięcia i częstotliwości prądu podczas najmniejszych wahań obciążenia. Ponieważ inwerter powoduje, że energia elektryczna generowana na wyjściu jest lepszej jakości niż ta pochodząca z gniazda, wygenerowany prąd jest najbezpieczniejszy dla odbiorników i wręcz konieczny w przypadku odbiorników elektronicznych, niezwykle czułych na jakość prądu. Najbardziej zaawansowany technicznie model inwertera posiada najnowszy agregat Honda - EU 22i, dzięki któremu wydajność tego agregatu jest o 10% większa od jego poprzednika, popularnego EU 20i.

Cyklokonwerter - mikroprocesorowy system stabilizujący w bardzo krótkim czasie wartość i częstotliwość napięcia, w który wyposażony jest agregat EM30 osiąga podobną do inwertera efektywność działania pod względem jakości prądu jak i szybkości działania.

Wydłużona żywotność zasilanych odbiorników

Agregaty "Honda na 5" reprezentują najwyższy poziom techniczny i bardzo wysoką jakość, na które producent nie wahał się zaproponować aż 5-letni okres gwarancji. Tę wysoką jakość urządzeń zapewnia przede wszystkim nowoczesna stabilizacja napięcia oraz zespół „silnik-prądnica”, w którym prądnica jest precyzyjnie dobrana do modelu silnika Honda. Dzięki temu agregat generuje moc rzeczywistą, bezpieczną dla odbiorników i prąd o jakości zapewniającej wydłużenie żywotności zasilanych odbiorników.

Wyciszona praca

Coraz ważniejszym dziś kryterium wyboru agregatu prądotwórczego jest jego cicha praca. Agregaty Honda, producenta wyróżnionego jako jednego z trzech najbardziej ekologicznych na świecie, spełniają ponadnormatywnie wymagane standardy głośności obowiązujące w Unii Europejskiej. Agregaty "Honda na 5" i w tym aspekcie należą do najlepszych w ofercie Honda, ponieważ są to super ciche urządzenia, których działanie nie zakłóca spokoju otoczenia.


Jakość nie do podrobienia

Agregaty "Honda na 5" są dziś kwintesencją jakości generatorów prądu, która wyznacza światowe trendy w tej dziedzinie. Zastosowana w nich zaawansowana technika praktycznie uniemożliwia produkcję podróbek czyniąc EU 10i, EU 22i, EU 30i, EU 30i S i EM30 jedynymi w swoim rodzaju.

Alarm olejowy - Chroni przed uszkodzeniem silnika odcinając zapłon, gdy poziom oleju spadnie poniżej bezpiecznej granicy.
Wydłużony czas pracy - Modele wyposażone w duże zbiorniki paliwa gwarantujące wydłużony czas pracy bez dodatkowego tankowania.
Gniazdo prądu stałego - Daje możliwość ładowania akumulatorów do 12 A (niezbędny dodatkowy kabel).
Zestaw transportowy - Agregaty wyposażone w koła i rączki umożliwiają swobodne przemieszczanie się z agregatem.
Lekkie - Wygodne w codziennej eksploatacji. Łatwe w przenoszeniu i transportowaniu.
Ciche - W celu obniżenia poziomu hałasu pracy agregatu zastosowano specjalnie zaprojektowany tłumik.
Super ciche - Maksymalne wyciszenie pracy agregatu osiągnięto dzięki zastosowaniu dźwiękochłonnej obudowy i materiałów wygłuszających.
Rozrusznik elektryczny Łatwe uruchomienie za pomocą stacyjki.
Eco-Throttle - Automatyczny system regulacji obrotów silnika dopasowujący je do wielkości podłączonego obciążenia - ogranicza zużycie paliwa, wydłuża żywotność silnika i czyni pracę urządzenia cichszą.
System antywibracyjny - Ustawione pod kątem 45° gumowe amortyzatory skuteczniej tłumią drgania w porównaniu ze standardowymi, ustawionymi pod kątem prostym.
Autosynchronizacja - Stosując oryginalny kabel Hondy, możesz połączyć dwa agregaty tego samego typu. Dzięki temu uzyskujemy podwojoną moc wyjściową ( dot. EU10i, EU20i, EU30i, EU30iS, EU70is ). Uwaga: połączyć można wyłącznie dwa identyczne agregaty.
Kondensator/Transformator – parametry prądowo napięciowe są zależne od prędkości obrotowej silnika, w takim przypadku podczas zmian obciążania prądnicy mogą wystąpić skoki podawanego napięcia i częstotliwości prądu.
AVR - Automatyczny stabilizator napięcia - system elektronicznej kontroli, który w sposób ciągły monitoruje i reguluje parametry napięcia wyjściowego. Pozwala on osiągnąć lepszą stabilność prądu, dzięki czemu napięcie wyjściowe ma regularny przebieg.
D-AVR - cyfrowy automatyczny stabilizator napięcia - System kontroli Digital w porównaniu z prostszą wersją stabilizacji napięcia AVR, znacznie szybciej i efektywniej stabilizuje parametry wyjściowe napięcia i częstotliwości generowanego prądu.
i-AVR - inteligentny stabilizator napięcia - system elektronicznej kontroli, który w sposób ciągły monitoruje prędkość obrotową silnika i parametry wyjściowe napięcia i częstotliwości prądu. Umożliwia wydłużenie czasu pracy agregatu, zmniejszając zużycie paliwa i emisje CO2.
Cyklokonwerter - układ elektronicznej kontroli napięcia i częstotliwości generowanego prądu. Innowacyjne rozwiązanie połączenia silnika z prądnicą umożliwiło znaczne zmniejszenie wagi i wymiarów agregatu, osiągając energię elektryczną o bardzo wysokich parametrach.
Inwerter - Innowacyjna budowa prądnicy, niemal o połowę mniejsza w porównaniu z tradycyjnymi, generuje wysokiej jakości energię elektryczną, która nie zależy od prędkości obrotowej silnika. Inwerter precyzyjnie kontroluje napięcie i częstotliwość generowanego prądu.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00