Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:


Ostrzegamy przed fałszerzami sprzedającymi urządzenia, a przede wszystkim agregaty prądotwórcze niewiadomego pochodzenia, jako produkty Honda! Każdego miesiąca otrzymujemy od Państwa zdjęcia agregatów oznaczonych, nieprawnie, logo Honda z prośbą o potwierdzenie ich oryginalnej produkcji. Zdecydowana większość z nich okazuje się być podróbką!


Fałszerze korzystają z zapotrzebowania na agregaty prądotwórcze i prąd przez cały rok, ale są najbardziej aktywni w okresie wakacyjno-urlopowym. Chcemy wszystkich Państwa przestrzec przed zakupem agregatów prądotwórczych Honda od przypadkowych osób i w przypadkowych miejscach. Na portalach aukcyjnych znajduje się bardzo wiele atrakcyjnych ofert agregatów z nazwą „Honda”, które są podróbkami! Pewność zakupu oryginalnego urządzenia Honda gwarantuje wyłącznie zakup w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży – pełna lista autoryzowanych dilerów według województw znajduje się w zakładce „Dilerzy i serwisy”.

Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia - mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą być źródłem pożaru. Mogą też spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników. Podróbki przypominają prawdziwe urządzenia, ale logo HONDA umieszczone nieprawnie na tego typu urządzeniach, nie gwarantuje jakości. Podróbki nie wytrzymują próby eksploatacji i raczej szybko przestają działać.

Istotnym zagadnieniem w tym zakresie są części zamienne – podróbki nie spełniają parametrów producenta i w przypadku awarii agregatu pojawią się problemy ze zdobyciem części zamiennych. Nasza firma ani nasza Autoryzowana Sieć Serwisowa nie sprzedaje części do podróbek ani ich nie naprawia.

Jak nie paść ofiarą oszustwa?

  1. Zapraszamy do zakupu urządzeń w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, ponieważ to jedyna prawdziwa gwarancja, że urządzenie jest oryginalne.
  2. W przypadku znalezienia interesującej oferty agregatu poza Autoryzowanymi Dilerami, rekomendujemy:


Aries Power Equipment – Generalny Dystrybutor maszyn i urządzeń Honda w Polsce, gwarantuje jakość maszyn Honda oraz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych DOSTĘPNYCH JEDYNIE W NASZEJ AUTORYZOWANEJ SIECI SPRZEDAŻY.

GALERIA PODRÓBEK

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00