Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

W okresie przedświątecznych zakupów chcemy wszystkich Państwa przestrzec przed zakupem urządzeń oznaczonych marką Honda, ale pochodzących z wątpliwych źródeł. Przedświąteczne otwarcie handlu w sytuacji epidemicznej - handlowe niedziele, pełny dostęp do galerii i centrów handlowych – mogą sprzyjać przysłowiowemu „wysypowi” propozycji kupna urządzeń w bardzo atrakcyjnej cenie, a w przedświątecznym pośpiechu łatwo jest dać się skusić takiej okazji.


Z tego typu ofertami najczęściej można spotkać się na parkingach galerii handlowych i na portalach aukcyjnych. Zazwyczaj, proponowane agregaty czy  pompy są podróbkami nieprawnie oznaczonymi logo Honda. Pewność nabycia oryginalnego urządzenia Honda gwarantuje wyłącznie zakup w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży – pełna lista autoryzowanych dilerów według województw znajduje się w zakładce „Dilerzy i serwisy”.Do najczęściej podrabianych urządzeń Honda należą agregaty prądotwórcze oraz motopompy. Podróbki są podobne, ale nie identyczne z oryginalnymi urządzeniami.

Podróbki

 • nie gwarantują jakości,
 • nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa,
 • nie wytrzymują próby eksploatacji i raczej szybko przestają działać
 • podrobione agregaty stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia - mogą spowodować porażenie, oraz dla mienia – mogą być źródłem spięcia i pożaru. Mogą również spowodować zniszczenie zasilanych odbiorników,
 • nie spełniają parametrów producenta i w przypadku awarii agregatu pojawią się problemy ze zdobyciem części zamiennych. Nasza firma ani nasza Autoryzowana Sieć Serwisowa nie sprzedaje części do podróbek ani ich nie naprawia.


Jak nie paść ofiarą oszustwa?

 1. Gwarancją zakupu oryginalnego urządzenia Honda jest nasza Autoryzowana Sieć Sprzedaży dostępna w całej Polsce oraz zakupy online na naszej stronie internetowej.
 2. W przypadku znalezienia interesującej oferty agregatu poza Autoryzowanymi Dilerami, rekomendujemy:
  • dokładne przyjrzenie się przykładom podróbek agregatów w naszej GALERII (link poniżej),
  • porównanie proponowanego urządzenia ze zdjęciami na naszej stronie internetowej,
  • w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do konsultacji na Facebook’u @ariespower https://www.facebook.com/ariespower/ i wysłanie za pomocą aplikacji Messenger zdjęcia agregatu lub innego urządzenia, które wzbudza Państwa wątpliwości. Dzięki tej formie konsultacji udało nam się uchronić wiele osób przed zakupem podróbek urządzeń Honda.

Aries Power Equipment – Generalny Dystrybutor maszyn i urządzeń Honda w Polsce, gwarantuje jakość maszyn Honda oraz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych DOSTĘPNYCH JEDYNIE W NASZEJ AUTORYZOWANEJ SIECI SPRZEDAŻY.

GALERIA PODRÓBEK

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00