Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Gdy brak prądu w gniazdkach, gdy nie działa lodówka, zamrażarka, piec C.O, system alarmowy, brama wjazdowa, telewizor, radio i gdy nie można naładować laptopa lub telefonu komórkowego i zapada ciemność - codzienność staje się trudna.


Nie mamy wpływu na awarie sieci energetycznej i nawet instalacja fotowoltaiczna on-grid nie pomoże, ponieważ w przypadku awarii dystrybutora energii elektrycznej domowe odbiorniki również są odcięte od dostaw prądu. Nadal więc najpewniejszym zabezpieczeniem domostwa w stały dopływ energii elektrycznej, niezależnie od braku dostaw sieciowych, jest agregat prądotwórczy z automatycznym startem , który współpracuje z nowoczesnym panelem automatyki podłączonej do sieci elektrycznej budynku. Taki własny, niezależny układ rezerwowego zasilania samoczynnie uruchamia agregat prądotwórczy w przypadku zaniku napięcia w sieci i go wyłącza z chwilą pojawienia się sieciowego zasilania. Jest praktycznie bezobsługowy, bo jedyną czynnością do wykonania jest uzupełnienie paliwa w agregacie. W opcji dodatkowej możliwe jest również uruchomienie systemu powiadomień SMS-owych o pracy automatyki. Nowoczesność i wygoda oferowanego systemu polega także na tym, że na wyświetlaczu panelu są podane wszystkie ważne informacje, np.: napięcie sieci, częstotliwość agregatu, napięcie akumulatora, brak napięcia agregatu, liczba przepracowanych motogodzin, dane o braku ładowania akumulatora, załączenie stycznika agregatowego czy sieciowego. Praktyczną wygodą jest możliwość odłączenia agregatu i przeniesienia go w miejsce, w którym w danym momencie jest potrzebny. Wówczas automatyka pozostaje w trybie manualnym.

Na czym polega działanie rezerwowego zasilania? Jak zainstalować układ automatycznego zasilania? Na czym polega obsługa rezerwowego zasilania Honda z automatyką? Zapraszamy do naszego poradnika Prąd bez przerw – agregaty prądotwórcze z automatyką połączoną z siecią energetyczną, w którym wyjaśniamy kluczowe zagadnienia związane z zasilaniem rezerwowym.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00