Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Roboty koszące wymyślono z myślą o wygodzie ich użytkowników, by wszyscy mieli więcej czasu wolnego na życie rodzinne, spotkania towarzyskie i mieli możliwość beztroskiego spędzania urlopów oraz z myślą o trawie, by ta była systematycznie koszona zgodnie ze sztuką i zawsze zachęcała do wypoczynku. My wymyśliliśmy dodatkową usługę Autoryzowanych Centrów Robotów Koszących Honda Miimo – Honda Miimo Care, której celem jest maksymalne odciążenie użytkowników Honda Miimo od zajmowania się robotem.


Każdy robot Honda Miimo jest inteligentnym, samodzielnym „bytem ogrodowym”, który zarządza koszeniem (więcej o filozofii koszenia Honda Miimo) i naładowaniem akumulatora, a najnowsze wersje Honda Miimo 40 Live  / 70 Live, komunikujące z siecią GSM, nawet pobierają dane meteo, by dostosować koszenie do panujących warunków. Robot wymaga jednak montażu instalacji, serwisowania, przechowywania podczas zimy i wszystkie te czynności można zlecić w ramach indywidualnie konfigurowanej usługi. Kupując Honda Miimo masz także pewność, że zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc w jego użytkowaniu.

Zobacz co można zyskać dzięki usłudze Honda Miimo Care i jakie czynności obejmuje kompleksowa usługa w naszym Poradniku.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Robotów Koszących Honda Miimo!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00