Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Coraz dłuższe dni, majowa pełnia wiosny inspirują do planowania sezonu motorowodnego, którego początkiem jest sprawdzenie i przygotowanie sprzętu czyli łodzi, pontonu i silnika zaburtowego.Silnik gotowy do nowego sezonu to ten, który po sezonie został przepłukany czystą wodą, i w którym wymieniono olej silnikowy i w spodzinie, filtr oleju i paliwa, sprawdzono wirnik pompy wodnej (nie dotyczy silnika Honda BF 2.3), działanie śruby napędowej, anody, świecy zapłonowej oraz zadbano o smarowanie powierzchni zewnętrznych i punktów smarowniczych. Ponadto warto pamiętać, by raz w roku w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym dokonać kontroli paska rozrządu, wyregulować luz zaworowy, sprawdzić termostat, odpowietrznik skrzyni korbowej. Co 2 lata należy sprawdzać i w razie konieczności wymienić przewody paliwowe (muszą być wymienione zawsze w przypadku śladów wycieku lub zniszczenia przewodów), a co 3 lata – wyregulować cięgno zmiany biegów. Motorowodniakom, którzy jeszcze nie zdążyli zająć się przygotowaniami do nowego sezonu, rekomendujemy jak najszybszą rezerwację terminu w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym Honda Marine.

Szukasz nowego silnika zaburtowego, nowego pontonu?

W naszej ofercie Honda Marine znajduje się bardzo szeroki wybór silników zaburtowych Honda od najmniejszych BF 2.3 po super nowoczesne silniki dużej mocy BF 250, w tym wyjątkowo bogaty wybór najpopularniejszych modeli - po 12 wersji BF 8, BF 10, BF 15, aż 18 wersji BF 20 i 4 wersje BF 30, które są idealnym napędem także pontonów składanych HonWave IE/AE.Dlaczego Honda? Koncern Honda jest światowym ekspertem w zakresie silników i twórcą koncepcji silnika czterosuwowego, które uznawane są za najlepsze w każdej kategorii. Honda nie uznaje połowicznych rozwiązań, a potwierdzają to liczne sukcesy w sportach motoryzacyjnych, w tym w Formule 1. Wymiernym potwierdzeniem niezawodnej jakości jest również 5 letni okres gwarancji i fakt, że naprawy gwarancyjne silników Honda należą do rzadkości. Silniki zaburtowe Honda oferują także liczne, nowoczesne, w tym unikalne, rozwiązania, dzięki którym silniki te wyróżniają się bardzo dobrymi osiągami – szczegółowe informacje o rozwiązaniach technicznych są wyjaśnione w Praktycznym przewodniku technicznym Honda Marine.Osoby rozpoczynające w tym roku przygodę motorowodną zapraszamy do zapoznania się z praktycznymi poradami naszego eksperta dotyczącymi wyboru silnika, wyboru łodzi, a także pontonu.

Z decyzją zakupową nie należy zwlekać. Własna łódź motorowa jest niczym wyspa pływająca z dala od innych ludzi i zapewniająca bezpieczną przestrzeń wypoczynkową podczas trwającej nadal epidemii. Silniki zaburtowe Honda i pontony HonWave cieszą się dużym zainteresowaniem, a wskutek sytuacji epidemicznej, która ogarnęła światową branżę transportowo-logistyczną, należy spodziewać się opóźnień nowych dostaw. Jeśli zatem chcesz wkrótce zacząć sezon, już dziś skontaktuj się z naszym Autoryzowanym Dilerem

Korzystne formy zakupu

Wszystkie silniki zaburtowe i pontony Honda można nabyć w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek „Honda Raty 0%!” - wyłącznie w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00