Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Czy jesteście gotowi do koszenia? Ponieważ pierwsze koszenie praktycznie już rozpoczyna, uprzejmie przypominamy wszystkim właścicielom urządzeń do koszenia o przygotowaniu urządzeń do nowego sezonu! Jeśli nie, to podpowiadamy, że najlepiej jest najpierw sprawdzić wskazówki zawarte w Instrukcji Obsługi danego urządzenia, ale by Wam ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy poradnik z praktycznymi radami i wyjaśnieniami co i dlaczego warto sprawdzić, wymienić w przypadku kosiarek spalinowych, akumulatorowych, elektrycznych i robotów koszących
Czy my jesteśmy gotowi do koszenia? Od dawna. W naszej ofercie znajdziecie całe bogactwo różnorodnych rozwiązań i z pewnością każdy miłośnik pięknych trawników znajdzie urządzenie dostosowane do swoich potrzeb i stylu życia. Do przydomowych trawników i trawników średniej wielkości proponujemy super kosiarki spalinowe HRX wyposażone w silniki nowej generacji gwarantujące usprawnienie procesu koszenia oraz czyste spalanie, kosiarki „na szóstkę” czyli poręczne kosiarki z linii IZY, a także kosiarki akumulatorowe IZY-ON oraz rodzinę inteligentnych robotów koszących Honda Miimo przeznaczonych do koszenia powierzchni do 400/700/1500/3000/4000 m2. Właścicielom dużych trawników, powyżej 1500 m2, rekomendujemy super nowoczesne – udoskonalone w najnowszej odsłonie kosiarki traktorowe Honda z napędem hydrostatycznym o szerokości koszenia od 92 cm do 122 cm.
Dla profesjonalistów mamy dedykowaną ofertę, w ramach której rekomendujemy kosiarki spalinowe PROFI z linii HRH oraz UM, a także kosę czterosuwową o super mocy 2 KM – UMK 450 E XEET i UMK 450E UEET wyposażone w silnik Honda zapewniający niezawodną moc z bardzo wysokim momentem obrotowym oraz kosiarki traktorowe Honda HF w najnowszej odsłonie na miarę XXI wieku.

Łatwe i korzystne formy zakupu

Wszystkie urządzenia i maszyny Honda dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży można nabyć w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek „Honda Raty 0%!” i wraz z usługą 3D – Dostawa Do Drzwi. Zapraszamy!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00