IZY HRG
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Kosiarki Honda IZY HRG

Kosiarki spalinowe Honda HRG IZY nie bez powodu mają w nazwie słowo brzmiące podobnie do angielskiego słowa „Easy” oznaczającego łatwość. Kosiarki te są łatwe w koszeniu, obsłudze i serwisowaniu, a ich niska waga i zwrotność jest wręcz dostosowana do kobiecej ręki.

Honda IZY to rodzina kosiarek o szerokości roboczej 41/46 i 53 cm dostępnych w wersjach bez napędu, z napędem 1-biegowym lub Smart Drive. Wyposażone są w jednocylindrowe, górnozaworowe silniki 4-suwowe najnowszej generacji Honda GCVx 145 lub GCVx 175.

Dzięki zastosowaniu nowych noży tnących i modyfikacji kanałów odprowadzających pokos, w kosiarkach HRG zredukowano o ponad 30% emisję hałasu. Dodatkowe kanały wentylujące znacznie polepszyły efektywność zbioru ściętej trawy. Najnowsze modele HRG są także wyposażone w system mielenia zmiennego. Wybrane modele, jak najbardziej zaawansowane technicznie kosiarki Honda z rodziny HRX, posiadają również system podwójnych noży MicroCut zapewniający bardzo precyzyjne koszenie i dokładne rozdrabnianie pokosu. MicroCut wraz z systemem mielenia zmiennego Versamow umożliwia mulczowanie trawy.Kluczową cechą kosiarek Honda HRG jest jakość konstrukcji i podzespołów, zapewniająca kosiarkom bardzo długą żywotność. Trwałość i niezawodność gwarantują im najwyższej jakości czterosuwowe silniki Honda, dodatkowo wyposażone w układ dekompresji komory spalania. Nieustannie udoskonalana konstrukcja silników wyprzedza oczekiwania użytkowników oraz wymagania środowiskowe, dlatego najnowsze w ofercie kosiarki Honda IZY HRG są wyposażone w czterosuwowy silnik Honda GCVx z wałem pionowym z najnowocześniejszej serii „neXt”. Silniki te ciszej pracują, jeszcze bardziej usprawniają proces koszenia i zbierania trawy. Zapewniają też bardziej wydajne i, przede wszystkim, czyste spalanie. Zastosowanie nowego silnika z układem automatycznego ssania uprościło obsługę do tego stopnia, iż kosiarki serii IZY nie posiadają manetki ssania ani dźwigni regulacji obrotów. Silnik podczas koszenia pracuje z fabrycznie ustawioną optymalną prędkością i mocą.

Wszystkie kosiarki IZY posiadają system bezpieczeństwa Blade Brake - blokadę zatrzymującą nóż tnący kosiarki już po 1/2 obrotu.

Dużą wagę w procesie projektowym położono na nowoczesny design, kolorystykę i detale. Harmonijne połączenie praktycznych rozwiązań technicznych z nowoczesnym wyglądem wraz z dokładnością i precyzją wykonania czynią nowe kosiarki HONDA IZY niezawodnymi, cichymi i efektywnymi maszynami, do PRZYJEMNEGO KOSZENIA.

IZY HRG

Kosiarka Honda HRG 416C PK

Nowa, mała i zwrotna kosiarka IZY do ogrodu przydomowego bez napędu. ...

Cena: 2150,00 zł

Kosiarka Honda HRG 416C SKEA

Nowa kosiarka IZY o szerokości koszenia 41 cm, z regulacją wysokości ...

Cena: 2500,00 zł

Kosiarka Honda HRG 466C1 SKEP

Najnowsza kosiarka Honda HRG 466C1 SKEP o szerokości koszenia 46 cm i ...

Cena: 2249,00 zł

Kosiarka Honda HRG 466C PK

Nowa, mała i zwrotna kosiarka IZY do ogrodu przydomowego bez napędu ...

Cena: 2150,00 zł

Kosiarka Honda HRG 536C9 VKE

HRG 536C9 VKE to nowy model kosiarki z serii IZY o szerokości ...

Cena: 3450,00 zł

Kosiarka Honda HRS 536C5 VKEA

Kosiarka Honda HRS 536 C5 VKEA z napędem i z bocznym wyrzutem lub z ...

Cena: 2985,00 zł

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00