Ciągniki jednoosiowe
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Ciągniki jednoosiowe Honda

Ciągniki jednoosiowe HONDA są to maszyny rolnicze, ogrodnicze bądź komunalne, których konstrukcja oparta zazwyczaj na monobloku – silniku, skrzyni biegów  i jednoosiowemu układowi jezdnemu. Ich uniwersalność wynikająca z możliwości  współpracy z szeroką  gamą osprzętu powoduje, iż posiadają one szeroki wachlarz zastosowań. Korzystają z nich w swojej codziennej pracy ogrodnicy, szkółkarze, firmy komunalne i urządzające ogrody.  Na terenach zieleni, sportu i rekreacji, w parku, na skwerze lub w ogrodzie jedną maszyną w zależności od potrzeb możemy wykonać zarówno podstawowe zabiegi uprawowe i urządzeniowe np.: przygotowanie gleby pod siew, orkę, bronowanie, a także pielęgnacyjne np.: wertykulację,  aerację lub koszenie trawnika kończąc na pracochłonnych czynnościach porządkowych takich jak zamiatanie czy uprzątniecie śniegu z ciągów pieszych.

Glebogryzarka Honda


Ciągnik jednoosiowy i odpowiednio dobrany osprzęt jest w stanie zastąpić kilka specjalistycznych "dedykowanych" maszyn.

Honda już od ponad 45 lat produkuje ciągniki jednoosiowe. Nagromadzone przez te lata doświadczenie, w połączeniu z ogromnym potencjałem technologicznym umożliwiły stworzenie ciągników wielofunkcyjnych, które w myśl motta założyciela koncernu Soichiro Hondy "Po pierwsze człowiek, potem maszyna", ułatwiają pracę w gospodarstwach ogrodniczych, ogrodach, na terenach zieleni miejskiej wokół biur i domów tysiącom użytkowników. Sercem naszych maszyn ogrodniczych są legendarnej jakości czterosuwowe, górnozaworowe silniki Honda. Charakteryzuje je trwałość, niezawodność, cicha praca, niska emisja spalin i hałasu oraz błyskawiczny rozruch.

Jednoosiowy ciągnik Honda o mocy od 4,8 KM.

Szeroka gama urządzeń towarzyszących i osprzętu: glebogryzarka tylna, kosiarek listwowa, zamiatarka, przyczepa, lemieszy a także maszyn do pracy w polu: wyorywaczy, pługów, obsypników, kultywatorów, czyni z naszych  ciągników jednoosiowych maszyny rolnicze, przydatne i pomocne człowiekowi.

Ciągniki jednoosiowe

Ciągnik jednoosiowy Honda F 560C

Ciągnik jednoosiowy F 560C posiada czterosuwowy, górnozaworowy silnik ...

Cena: 9990,00 zł