Ciągniki jednoosiowe
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Ciągnik jednoosiowy Honda F 560C

Ciągnik jednoosiowy F 560C posiada czterosuwowy, górnozaworowy silnik HONDA GX 160. Maszynę wyposażono w łańcuchową przekładnię napędu. Maszyna posiada sześć biegów do przodu i dwa do tyłu. Zbiornik paliwa o pojemności 3 litrów zapewniający 2 i pół godziny pracy. Waga 53 kg. Regulowane ergonomiczne rączki i blokada bezpieczeństwa zapewniają pełny komfort i bezpieczeństwo pracy.
Cena sprzedaży 9990,00 zł
F560FEC_t
Opis

Maszyna posiada wałek odbioru mocy, dlatego też możliwe jest dołączenie aktywnych przystawek –glebogryzarki tylnej, a nawet zamiatarki. Do maszyny można zamontować także inny osprzęt taki jak: wyorywacz, pług z przedpłużkiem, pług do orki zagonowej, pług obrotowy, obsypnik, kultywator. Po dołączeniu odpowiedniej przyczepy wraz z siedziskiem możemy tak powstałym zestawem transportować materiały o masie do 450 kg.

F560 C to maszyna dla profesjonalistów. Ułatwia pracę w gospodarstwach ogrodniczych, ogrodach, na terenach zieleni miejskiej wokół biur i domów.

Osprzęt (opcja): obsypnik jednorzędowy, obsypnik dwurzędowy, noże glebogryzarki, pług kątowy obrotowy z przedpłużkiem, pług palcowy, pług do orki zagonowej, pług zwrotny , glebogryzarka tylna , koła, zestawy do odśnieżania, zamiatarki, brony, wertykulator.

UWAGA

  • Informacje dotyczące osprzętu dostępne są w Katalogu osprzętu i akcesoriów do ciągników jednoosiowych, który jest do pobrania w dziale cenniki i pliki.
  • W podanej cenie ciągnik jest wyposażony w koła jezdne 4 x 7.
  • Jest możliwość domówienie innej wielkości kół jako opcja według cennika osprzętu

F 560C - dane techniczne

Model F 560C
Typ silnika GX160
Pojemność silnika w cm3 163
Moc maksymalna w KM 4,8
Rozruch manualny
Pojemność zbiornika
paliwa w litrach
2,2
Średni czas pracy
na zbiorniku w godzinach
2,5
Sprzęgło dyskowe
Przeniesienie napędu pasek klinowy / łańcuch
Typ rączki kabłąkowa
Regulacja rączki góra / dół, prawo / lewo
Biegi 6 do przodu, 2 do tyłu
Wymiary w cm
(dł x szer x wys)
166 x 59 x 105
Wałek odbioru mocy tak
Masa 53 kg
Uwagi koła, osie kół i obciążniki według cen z katalogu