Honda Versatool
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Honda Versatool

Honda Versatool™ to uniwersalny zestaw narzędzi do kompleksowej i całorocznej pielęgnacji zieleni na terenie posesji. Narzędzia, wymiennie podłączane do jednostki napędowej za pomocą innowacyjnego szybkozłącza, służą do koszenia, wyrównywania krawędzi trawników, spulchniania wąskich grządek gleby pod uprawy kwiatów i warzyw, formowania krzewów i żywopłotów, przycinania gałęzi drzew a także usuwania liści i innego rodzaju drobnych zanieczyszczeń z powierzchni trawnika, tarasu i ścieżek. Zestaw można skonfigurować, dostosowując wybór narzędzi-przystawek do indywidualnych potrzeb i planowanych czynności. 


Honda Versatool™ jest wydajny, paliwo-oszczędny i wygodny w użytkowaniu nawet przez osoby bez doświadczenia w posługiwaniu się sprzętem mechanicznym. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym Honda, zestaw jest także przyjazny dla otoczenia, zarówno dla samego użytkownika, pozostałych domowników jak i sąsiadów.

Honda Versatool
Łatwy w konserwacji i w przechowywaniu – do każdego elementu dołączany jest specjalny haczyk, na którym można zawieszać narzędzie, zachowując ład i porządek w niewielkiej przestrzeni garażu czy komórki ogrodowej.


Pełny zestaw Honda Versatool™ składa się z jednostki napędowej UMC435 E i 9 przystawek: 2 przedłużek (krótkiej i długiej), głowicy żyłkowej (wykaszarki), 2 modeli nożyc (długich i krótkich), podkrzesywarki, glebogryzarki, dmuchawy i krawędziarki.

Szybkozłącze


W zestawie Honda Versatool™ zastosowano innowacyjny i bardzo łatwy w użyciu sposób łączenia jednostki napędowej UMC 435 E z wybranym narzędziem - przystawką. Szybkozłącze Honda zapewnia błyskawiczną wymianę elementów zestawu, a mechanizm zatrzaskujący zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo posługiwania się urządzeniem.

Wygodne przechowywanie


Pełny zestaw Honda Versatool™ w komplecie zawiera jednostkę napędową UMC 435 i 9 dodatkowych elementów. Cały zestaw został tak zaprojektowany i wykonany, by przede wszystkim był niezawodny, przyjazny dla otoczenia, zapewniał efektywne i wygodne wykonywanie prac, ale również był łatwy w przechowywaniu. W zestawie każdy element ma odrębny haczyk, na którym można bezpiecznie zawiesić przystawkę jak i jednostkę napędową, zachowując ład i porządek przestrzeni. Kompletny zestaw zajmuje niewielką część ściany garażu czy ogrodowej komórki.

Honda Versatool

UMC 425 E - jednostka napędowa

Honda UMC425 E jest jednostką napędową zestawu Honda Versatool™, do ...

Cena: 1995,00 zł

UMC 435 E - jednostka napędowa

Honda UMC435 E jest jednostką napędową zestawu Honda Versatool™, do ...

Cena: 2190,00 zł

Wykaszarka - głowica żyłkowa SSBC E

Wykaszarka Honda Verstaool™ jest przeznaczona do koszenia trawy na ...

Cena: 695,00 zł

Nożyce do żywopłotu SSHE LE (długie)

Długie nożyce do żywopłotu Honda Verstaool™ o dwustronnym ostrzu i ...

Cena: 1680,00 zł

Nożyce do żywopłotu SSHE SE (krótkie)

Nożyce krótkie Honda Verstaool™ z dwustronnym ostrzem i o długości ...

Cena: 1590,00 zł

Podkrzesywarka SSPP E

Podkrzesywarka Honda Versatool™ o długości ostrza 28 cm przeznaczona ...

Cena: 1160,00 zł

Glebogryzarka SSCL E

Glebogryzarka Honda Verstaool™ o szerokości roboczej 20 cm służy do ...

Cena: 1320,00 zł

Dmuchawa SSBL E

Dmuchawa Honda Verstaool™ jest idealnym i poręcznym rozwiązaniem ...

Cena: 470,00 zł

Krawędziarka SSET E

Krawędziarka Honda Verstaool jest idealnym narzędziem do ...

Cena: 655,00 zł

Przedłużka SSEE LE (100cm)

W pełnym zestawie Honda Versatool dostępne są 2 rodzaje ...

Cena: 460,00 zł

Przedłużka SSES SE (50cm)

W pełnym zestawie Honda Versatool dostępne są 2 rodzaje ...

Cena: 559,99 zł