Spalinowe narzędzia ogrodowe
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Spalinowe narzędzia ogrodowe

W naszej ofercie urządzeń do pielęgnowania ogrodu znajdą Państwo trzy modele spalinowych czterosuwowych nożyc do żywopłotów. Nożyce Honda  nadają się do wykonywania cięć krzewów zarówno w małych ogrodach przydomowych, w parkach oraz na terenach zieleni miejskiej. Za ich pomocą wykonamy cięcia formujące długich, liniowych nasadzeń, jak i precyzyjne cięcia form topiarycznych w zabytkowych założeniach ogrodowych.

Nożyce do żywopłotu Honda

Nasze nożyce do żywopłotu posiadają ergonomiczny regulowany uchwyt, są lekkie i doskonale wyważone. W nożycach o ostrzu jednostronnym zastosowaliśmy deflektor - specjalną listwę ułatwiającą zrzucanie ściętych pędów podczas wykonywania cięć.

Jako pierwsi w konstrukcji nożyc do żywopłotu postanowiliśmy zastąpić silnik dwusuwowy zminiaturyzowanym silnikiem czterosuwowym. Mikro czterosuwy z serii MINI 4 -  GX 25 - chłodzone powietrzem, jednocylindrowe górno zaworowe silniki to jedne z  najlżejszych silników na świecie, ich waga to 2,76 kg. Ich konstrukcja gwarantuje obrót o 360 stopni w dowolnej płaszczyźnie bez zakłóceń ich pracy oraz doskonały współczynnik mocy do wagi. Nożyce do żywopłotów posiadają wysoki moment obrotowy (026kW/kg). Układ automatycznej dekompresji zapewnia szybki i łatwy rozruch urządzenia. Nasze nożyce cechuje cicha praca i niska emisja spalin zgodna z normą EPA 2007.

Spalinowe narzędzia ogrodowe

Nożyce do żywopłotu Honda HHH 25S-75E (1 KM)

Nożyce do żywopłotu HHH 25S-75E Honda o mocy 1 KM* to pierwsza na ...

Cena: 2685,00 zł

Nożyce do żywopłotu Honda HHH 25D-75E (1 KM)

Nożyce do żywopłotu HHH 25D-75E Honda o mocy 1 KM* to pierwsza na ...

Cena: 2995,00 zł

Balanser do nożyc - Elephant’s Trunk

Moc i swoboda ruchu to wielkie zalety spalinowych i akumulatorowych ...

Cena: 1230,00 zł

Dmuchawa do liści Honda

Dmuchawa do liści HHB 25E Honda to pierwsza na świecie dmuchawa ...

Cena: 2090,00 zł