Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Wkrótce rozpocznie się kilkumiesięczny sezon koszenia trawników, a ponieważ koszenie jest najczęściej wykonywaną pracą w ogrodzie, przy zakupie kosiarki warto pomyśleć o swojej wygodzie i o trawie, by kosiarka umożliwiała pielęgnację trawy zgodnie ze sztuką koszenia. W naszej ofercie dostępna jest szeroka różnorodność urządzeń koszących, wśród których na szczególną uwagę zasługują super kosiarki Honda HRX – Super Komfort
Oferują najwyższą japońską jakość i niezawodność oraz wiele praktycznych rozwiązań, dzięki którym koszenie jest łatwe i przyjemne, a zadbana trawa odpłaca się zdrowym wyglądem.Kosiarki HRX to kosiarki spalinowe, wydajniejsze od kosiarek elektrycznych, a dzięki 4-suwowym silnikom nowej generacji GCVx - bardzo przyjazne dla środowiska i sąsiedzkiego otoczenia. Dlaczego warto sprawdzić ich walory użytkowe? Jakie oczekiwania spełniają? Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym prezentujemy kosiarki Honda HRX z punktu widzenia potrzeb użytkowników oraz potrzeb trawników.

Wszystkie kosiarki dostępne są w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w systemie ratalnym „Honda Raty 0%” oraz w formie usługi 3D „Dostawa Do Drzwi”. Zapraszamy do kontaktu – doradzimy trafny wybór kosiarki!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00