Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Prąd lepszej jakości od tego z sieciowego gniazdka? To możliwe. Właśnie taki prąd generują jednofazowe agregaty prądotwórcze Honda z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości z serii EU o mocy maks. 1 – 7 kW: walizkowe agregaty EU 10i i EU22i oraz przenośne EU 30i S i EU 70i S.

Jakość dostarczanej do odbiorników energii elektrycznej decyduje o ich wydajności i żywotności, a szczególnie wrażliwe na jakość prądu są wszechobecne urządzenia elektroniczne. Pamiętać należy, że częstotliwość generowana przez agregaty prądotwórcze zależy od prędkości obrotowej silnika, dlatego wrażliwe na jakość prądu odbiorniki potrzebują stabilizacji napięcia. Szukając własnego źródła zasilania dla takich odbiorników należy koniecznie zwrócić uwagę na ten ważny parametr, który obok mocy elektrycznej agregatu jest jednym z najważniejszych parametrów agregatu prądotwórczego. Najlepszym rozwiązaniem jest inwerter.

Inwerter to prądnica o innowacyjnej budowie, która jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem stabilizacji napięcia. Działając niezależnie od obrotów silnika agregatu, bardzo szybko reaguje na częste zmiany obciążenia, podczas których idealnie utrzymuje znamionowe wartości napięcia i częstotliwości. Największą zaletą inwertera jest właśnie jakość generowanego prądu wyjściowego, który jest lepszej jakości niż ten pochodzący z gniazdka. W efekcie, odbiorniki zasilane agregatami inwerterowymi działają z rzeczywistą mocą, a ich żywotność jest znacznie wydłużona, co w konsekwencji oznacza obniżenie kosztów eksploatacji i serwisowania agregatu oraz zasilanych odbiorników.Rodzina inwerterowych agregatów Honda EU jest przeznaczona do zasilania odbiorników, jak RTVAGD podstawowego użytku, oświetlenie, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, klimatyzator, suszarka do włosów, wzmacniacze, alarm, a przede wszystkim do zasilania bardzo czułych na jakość prądu urządzeń elektronicznych typu laptop, ekrany LED, telefony komórkowe czy nowoczesnych elektronarzędzi, jak szlifierka, mały kompresor, wiertarka oraz elektroniczne urządzenia diagnozujące, narzędzia pneumatyczne, aparatura pomiarowa. Bardzo lekkie agregaty walizkowe EU 10i (moc 1kW) oraz EU 22i (moc 2,2 kW) są także idealnym rozwiązaniem w podróży kamperem do zasilania jednofazowych odbiorników znajdujących się „na pokładzie”, zapewniającym pełny komfort urlopowego życia jak we własnym domu. Agregat EU 30i S (moc 3 kW) może też pełnić funkcję dodatkowego źródła prądu w sytuacjach awaryjnych w domu i w gospodarstwie rolnym. Największą moc w tej grupie agregatów ma EU 70i S. (7 kW), dostępny również w wersji AUTO przeznaczonej do zasilania rezerwowego z panelem automatyki.


Korzystne formy zakupu

Agregaty EU 10i / 22i / 30i S są dostępne w promocji „Honda na 5!”. Natomiast wszystkie agregaty można nabyć w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek „Honda Raty 0%!” - wyłącznie w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży.


             

Uważaj na podróbki!

Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia: mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru. Więcej informacji... .

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00