Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Z przyjemnością potwierdzamy, że nowoczesne i mega szybko ładowane banki energii EcoFlow już są dostępne w naszej ofercie i w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży! Rodzina EcoFlow obejmuje 4 modele banków energii o mocy znamionowej od 600W i maksymalnej 1200W po model o mocy znamionowej 1 800W/mocy maksymalnej 3 300W, akumulator, który możemy zintegrować z EcoFlow RIVER by podwoić jego pojemność oraz panel solarny.
Mega szybkie ładowanie – od 0 do 80% tylko w 1 godzinę!

Banki energii EcoFlow są ładowane z sieci, z instalacji samochodowej lub za pomocą panelu solarnego. Unikalną szybkość ładowania zawdzięczają najszybszej obecnie na rynku technologii X-STREAM. Bardzo praktyczną zaletą EcoFlow jest możliwość łączenia paneli solarnych w celu zwiększania mocy i skracania czasu ładowania oraz możliwość podwojenia pojemności EcoFlow River (do 576 Wh) za pomocą dodatkowego akumulatora.


Szerokie i uniwersalne zastosowanie

Wszystkie banki energii EcoFlow, wyposażone w gniazda wejściowe AC, DC, port ładowania solarnego oraz gniazda wyjściowe AC, DC, USB, mają wyjątkowo szerokie zastosowanie w domu i w plenerze – zależnie od mocy, mogą zasilać odbiorniki domowe, urządzenia w ogrodzie, sprzęt elektroniczny, respiratory, kuchenki/czajniki elektryczne w kamperze, na kempingu i podczas wędkowania.Profesjonalistom rekomendowany jest model EcoFlow Delta o największej mocy – pełne ładowanie z paneli solarnych osiąga w 4h, a z instalacji samochodowej – w 10h.

Do zastosowania w terenie, w kamperze, na kempingach, na wypadach wędkarskich a nawet do zasilania awaryjnego rekomendowany jest EcoFlow River Max i River Pro. Do domowego użytku rekomendowany jest model EcoFlow River, który zasili małe odbiorniki AGD podstawowego użytku i elektronarzędzia.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą EcoFlow i do kontaktu z naszym Autoryzowanym Dilerem w Państwa okolicy!