Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Wakacje, prawdziwe wakacje to czas, który powinien być wolny od wszelkich problemów i sytuacji wymagających szukania na szybko różnych rozwiązań. Jednym z elementów tego komfortu beztroskiego caravaningu jest własna energia elektryczna dostępna w każdej chwili i niezawodnie zasilająca odbiorniki podstawowego użytku.Całkowite bezpieczeństwo i komfort podczas kamperowania czy na krótkich i dłuższych wypadach wędkarskich w każdą pogodę – w słońcu i w deszczu zapewnia walizkowy agregat prądotwórczy z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości, jak Honda EU 22i (2,2 kW) i mniejszy EU 10i (1 kW). Są to dwa najmniejsze, najlżejsze agregaty prądotwórcze Honda cieszące się uznaniem użytkowników ze względu na najwyższą jakość prądu, cichą pracę, niskie zużycie paliwa i przede wszystkim z powodu czystego spalania, które nie zakłóca przyjemności spędzania czasu na świeżym powietrzu.Innym rozwiązaniem jest zabranie na pokład nowoczesnego banku energii EcoFlow energii o mocy znamionowej od 600W i maksymalnej 1200W po model EcoFlow Delta o mocy znamionowej 1 800W/mocy maksymalnej 3 300W. Idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji w drodze, w pogodę i niepogodę, jest uzupełniający się zestaw mobilnego zasilania składający się z wybranego agregatu walizkowego Honda i banku energii EcoFlow. Więcej informacji o mobilnym zasilaniu w caravaningu znajduje się w naszym Poradniku.

Rozważając zakup mobilnego źródła zasilania warto pamiętać, że rekomendowane do caravaningu agregaty i banki energii zawsze znajdą także praktyczne zastosowanie w domu, ogrodzie, w home office, uratują sytuację gdy rozładuje się akumulator w aucie, zasilą też stację monitorującą loty dronów. Zastosowań jest naprawdę dużo.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Autoryzowanym Dilerem w Państwa okolicy jeszcze przed wyruszeniem w drogę, który udzieli fachowej porady w kwestii trafnego wyboru urządzenia.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00