Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

13 stycznia br. zakończyły się kolejne Targi Sadownictwa i Sadownictwa. Wszystkim producentom i plantatorom serdecznie dziękujemy za spotkania na stoisku i zainteresowanie naszymi propozycjami. Dziękujemy także za bardzo konstruktywne rozmowy, których efektem będą m. in. prezentacje DEMO Orec w terenie.


Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy wybrane maszyny i urządzenia, które nie tylko są przeznaczone dla rolnictwa i branży warzywno-sadowniczej, ale przede wszystkim rzeczywiście sprawdzają się w warunkach pracy i życia producentów i plantatorów owoców oraz warzyw. Każda rozmowa z profesjonalistami z branży, którzy bardzo fachowo, bez względu na płeć, podchodzą do zagadnień techniki usprawniającej ich pracę i zwiększającej rentowność biznesu, jest dla nas przyjemnością, tym większą, że profesjonaliści dostrzegają rangę jakości maszyn i urządzeń.
W naszej propozycji dla rolnictwa, w tym dla branży
sadowniczo-warzywnej są:
Wszystkich zainteresowanych naszymi propozycjami – niezawodnymi, wielofunkcyjnymi w wielu przypadkach, zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszych Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, gdzie nasi eksperci zawsze służą głosem doradczym w kwestii najlepszego wyboru maszyn, zapewnią profesjonalne usługi serwisowe, pomogą w skorzystaniu z wygodnego systemu sprzedaży ratalnej.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00