Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Więcej wolnego czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół i spokojne delektowanie się relaksem na własnym trawniku – to właśnie zapewnia robot koszący Honda Miimo. Każdy z obecnych właścicieli robotów koszących już wie co znaczy smakowanie wolności w ogrodzie i posiadanie zawsze zadbanego trawnika bez konieczności poświęcania czasu na koszenie.
Jeszcze więcej rozwiązań oferują najnowsze modele robotów Honda Miimo – mini roboty do koszenia przydomowych trawników Miimo 40 Live i Miimo 70 Live oraz największy w tej rodzinie Miimo 3000 . Oprócz wolnego czasu, ekologicznego podejścia do otoczenia, zawsze zadbanego trawnika, zapewniają codzienne życie w stylu smart:

  • Miimo 3000 (pow. koszenia do 4000 m2) jest sterowany ze smartfona i tabletu za pomocą aplikacji na smartfon oraz technologii Bluetooth.
  • Roboty w wersji mini – Miimo 40 Live (pow. koszenia do 400 m2) i Miimo 70 Live (pow. koszenia do 700 m2) – komunikują z siecią GSM, dzięki czemu mapują trawnik i same zarządzają koszeniem na podstawie danych meteorologicznych. Kontrolę koszenia zapewnia im natomiast przejrzysty interfejs aplikacji „Mii-monitor” oraz aplikacja Alexa do komunikacji werbalnej (zarządzanie głosowe), która działa m. in. na urządzeniach Echo Amazon zarządzających systemami Smart Dom.
Zapraszamy do bliższego poznania inteligentnych funkcji, które wyjaśniamy w naszym Poradniku

Użytkownikom mini robotów Honda Miimo 40, Honda Miimo 40 Live i 70 Live rekomendujemy przed rozpoczęciem sezonu kontakt z najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo, by potwierdzić aktywację wszystkich najnowszych funkcji (Intensywne koszenie, podwójne koszenie, wąski przejazd)

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00