Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Ponton to wygodne rozwiązanie dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na wodzie i dotyczy to zarówno amatorów rekreacji jak i wędkarzy. Ponton składany jest znacznie lżejszy od łodzi, a tym samym łatwiejszy w transporcie i przechowywaniu. W każdej chwili może być zapakowany do auta. Nasze pontony składane honWave są stworzone dla tych, którzy chcą skorzystać z każdej sposobności wyrwania się z domowych pieleszy w celu odkrycia nowych, urokliwych miejsc. Zapraszamy do naszej promocji „pakietowej” obejmującej wybrany model pontonu honWave z odpowiednim modelem silnika zaburtowego Honda. Promocje cenowe są dostępne wyłącznie w naszej Autoryzowanej Sieci Honda Marine
W aktualnej promocji proponujemy – zobacz cennik - 3 komplety pontonów honWave z serii IE z odpowiednio dobranymi silnikami zaburtowymi Honda (BF 6/BF 8/ BF20) oraz 4 komplety pontonów honWave z serii AE z silnikami zaburtowymi Honda (BF 6/ BF 8/ BF20).Pontony honWave to lekkie, wielokomorowe pontony składane, o bardzo dobrych parametrach pływalności, wykonane z bardzo wytrzymałej powłoki pneumatycznej z pięciowarstwowego materiału PCV. Posiadają stabilną podłogę wykonaną z paneli aluminiowych (seria AE) lub usztywnionej maty pneumatycznej (seria IE). Są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, stabilne i wytrzymałe. Cylindryczne zakończenia pływaków zapewniają stabilność w trakcie pływania. Pontony honWave są przeznaczone do wieloletniego użytkowania dzięki czemu zdobyły popularność wśród wędkarzy, amatorów eksploracji jezior i wybrzeża, sportów wodnych, nurkowania. Są bezpiecznym sposobem spokojnego spędzania czasu na wodzie z rodziną czy pokazywania wodnego świata dzieciom. HonWave IE są przeznaczone dla 3-5 osób na pokładzie, zaś pontony AE – od 3 do 7 osób.Więcej informacji o pontonach honWave IE oraz AE – znajdziesz TUTAJ oraz w poradniku „Ponton na wakacje i na ryby. Jak wybrać TEN właściwy?” 


Parametry techniczne silników zaburtowych są dostępne według modeli:


Zapraszamy do naszej Autoryzowanej Sieci Honda Marine, w której nasi eksperci doradzą trafny wybór pontonu honWave z silnikiem zaburtowym Honda.