Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

22 lutego 2018r. podczas uroczystej Gali Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2018 otrzymaliśmy aż 3 nagrody: Złoty Medal 2018, Acanthus Aureus oraz nagrodę jubileuszową.Złoty Medal 2018

W tym roku odebraliśmy kolejny Złoty Medal MTP! Sąd Konkursowy MTP wyróżnił za nowoczesność oraz innowacyjność rozwiązań technicznych kosiarkę Honda HRG466 SKEP, którą wprowadziliśmy na polski rynek w ubiegłym roku! Uniwersalna i łatwa w obsłudze kosiarka HRG466 SKEP o szerokości roboczej 46 cm, kosi i mulczuje trawę, a także zbiera i mieli liście. Jest ceniona przez użytkowników za niezawodność, komfort obsługi, wydajność i wielozadaniowość.Złoty Medal MTP 2018 odebrał Grzegorz Walewicz – Dyrektor Handlowy Aries Power Equipment oraz Gary Castle – Dyrektor Sieci Sprzedaży Honda Europe.

Jest to już szósty Złoty Medal w naszej kolekcji Honda i każde z tych zaszczytnych wyróżnień  potwierdza renomowaną w świecie jakość i nowoczesność urządzeń Honda.

Zatem od wczoraj nasza Złota Kolekcja obejmuje:
Acanthus Aureus

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy także nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich „Acanthus Aureus” przyznawaną wystawcom w konkursie za wyjątkowe stoisko, odzwierciedlające strategię marketingową firmy. Nagrodę odebrali: Akira Ikeda – Prezes oraz Grzegorz Walewicz – Dyrektor Handlowy Aries Power Equipment.Jubileusz 25-lecia

Od 1993r. nasza firma jest Generalnym Dystrybutorem maszyn i urządzeń Honda w Polsce oraz jednym z niezależnych europejskich dostawców produktów Honda. Z okazji naszego jubileuszu – 25 lat współpracy Aries Power Equipment z koncernem Honda, władze Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznały Aries Power Equipment specjalne wyróżnienie w uznaniu za wieloletni wkład w rozwój polskiej branży ogrodniczej i dostarczanie na polski rynek japońskiej jakości oraz nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań technicznych - maszyn i urządzeń Honda do pielęgnacji zieleni.
Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00