Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Fałszerze agregatów Honda i nieuczciwi sprzedawcy nie próżnują, dlatego chcemy wszystkich przestrzec przed pochopnym zakupem agregatu od przypadkowych osób, w przypadkowych miejscach po bardzo atrakcyjnych cenach. Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia - mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą być źródłem pożaru. Mogą też spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników.


Na naszym profilu na Facebook’u konsultujemy nadesłane zdjęcia agregatów, z których większość nie jest produkcji Honda. Ostatni taki przypadek dotyczył EM 5500 CXS – agregat przypominał oryginał, ale dzięki konsultacji z nami do transakcji nie doszło.Najczęściej podrabianymi urządzeniami Honda są agregaty prądotwórcze, ponieważ są uznane za jedne z najlepszych na świecie i potencjalnie zapewniają oszustom łatwy zysk – Więcej informacji TUTAJ. Jedynym pewnym źródłem oryginalnych maszyn i urządzeń Honda w Polsce są nasi Autoryzowani Dilerzy. Wszelkie inne propozycje sprzedaży maszyn i urządzeń Honda po okazyjnej cenie, zwłaszcza w miejscach przypadkowych typu parking przed centrum handlowym od przypadkowych ludzi czy w sieci powinny budzić wątpliwości!

Podróbki przypominają prawdziwe urządzenia, ale logo HONDA umieszczone – nieprawnie! - na tego typu urządzeniach nie gwarantuje jakości. Podróbki nie wytrzymują próby eksploatacji i raczej szybko przestają działać. Istotnym zagadnieniem są części zamienne – podróbki nie spełniają parametrów producenta i w przypadku awarii agregatu pojawią się problemy ze zdobyciem części zamiennych. Nasza firma ani nasza Autoryzowana Sieć Serwisowa nie sprzedaje części do podróbek ani ich nie naprawia.

Jak nie paść ofiarą oszustwa?

  1. Zapraszamy do zakupu urządzeń w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, ponieważ to jedyna prawdziwa gwarancja, że urządzenie jest oryginalne.
  2. W przypadku znalezienia interesującej oferty agregatu poza Autoryzowanymi Dilerami, rekomendujemy:
  • dokładne przyjrzenie się przykładom podróbek agregatów w naszej GALERII
  • porównanie danego egzemplarza ze zdjęciami na naszej stronie internetowej
  • w przypadku jakichkolwiek podejrzeń, zapraszamy do konsultacji na Facebook’u i wysłanie za pomocą aplikacji Messenger zdjęcia agregatu. Praktyka potwierdza skuteczność tej metody.


Aries Power Equipment – Generalny Dystrybutor maszyn i urządzeń Honda w Polsce, gwarantuje jakość maszyn Honda oraz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych DOSTĘPNYCH JEDYNIE W NASZEJ AUTORYZOWANEJ SIECI SPRZEDAŻY.


Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00