Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Jakość trawy na płycie boiska piłkarskiego to podstawowy element infrastruktury, który wpływa na  bezpieczeństwo zawodników podczas treningów i meczów oraz szybkość piłki. Prawidłowa, profesjonalnie przygotowana, nawierzchnia trawiasta jest efektem kompleksowego planu działań, od wyboru odpowiednich gatunków traw, przez nieustanny  i wieloaspektowy proces pielęgnacji po profesjonalne kosiarki – jak Honda HRH 536 QXE.
Efektem profesjonalnej pielęgnacji murawy oraz dowodem skuteczności działania kosiarki Honda HRH 536 QXE jest boisko piłkarskie Górniczego Klubu Sportowego „Górnik” Łęczna. Boisko jeszcze kilka miesięcy temu pozostawiało wiele do życzenia, ale po wyborze na boisko treningowe w Mistrzostwach Świata U20 i zakupie dwóch HRH 536 QXE, nawierzchnia spełniła standardy FIFA i zmieniła się w obiekt światowej klasy.

Kosiarka Honda PROFI HRH 536 QXE o szerokości koszenia 53 cm o solidnej konstrukcji to   profesjonalna maszyna wyposażona w niezawodny silnik na benzynę GXV 160, system Easy Start, pojemny kosz (83l) i szeroki metalowy wał napędowy zamiast tylnych kół służący do układania trawy w pasy turniejowe. Przeznaczona jest do koszenia i renowacji murawy po treningach i meczach. Właśnie ta kosiarka, ze względu na jakość koszenia, niezawodność, łatwość obsługi i serwisowania jest powszechnie użytkowana w zachodnich klubach piłkarskich.

Greenkeeper „Górnika” Łęczna potwierdza, że kosiarkę wyróżnia natychmiastowy zapłon, łatwość prowadzenia i przede wszystkim jakość koszenia, nawet przy niskich obrotach silnika, wygodne ustawianie wysokości koszenia. Ważną jest też funkcja kanałów wentylacyjnych i ich duża siła ssania, dzięki której źdźbła trawy odzyskują sprężystość, pokos lub filc po aeracji czy wertykulacji jest idealnie zebrany do kosza. Wśród praktycznych udogodnień wymieniana jest również cicha praca, Rotostop i łatwe zdejmowanie kosza.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00