Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Zapraszamy do naszej promocji „Honda na 5!”: 5 % rabatu od Hondy + 5 % rabatu od naszego Autoryzowanego Dilera + 5 % rabatu na pierwszy przegląd okresowy w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym + 5 lat gwarancji!  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wybraliśmy do akcji promocyjnej 5 najlepszych jednofazowych, przenośnych agregatów prądotwórczych Honda o uniwersalnym zastosowaniu i wyposażonych w najbardziej nowoczesną stabilizację napięcia: 3 kW: EU 10i (1 kW), EU 22i (2,2,kW), EU 30i (3 kW), EU 30i S (3 kW), EM30 (3 kW). Zapraszamy również do naszego „Poradnika użytkownika agregatów”, w którym wyjaśniamy praktyczne dla użytkowników kwestie, jak rodzaje odbiorników, pojęcie mocy oraz rolę stabilizacji napięcia.


EU10i NAJLŻEJSZY, NAJCICHSZY I NAJMNIEJSZY - moc max 1,0 kW i czas pracy 2h 40min / masa sucha 13 kg
 
Agregat prądotwórczy idealny dla osób potrzebujących małego, lekkiego i bezpiecznego urządzenia do zasilania nowoczesnych elektronarzędzi, odbiorników domowych RTVAGD, na działce, w podróży czy na łodzi oraz urządzeń elektronicznych. Jest to najmniejszy ofercie Honda agregat (forma walizkowa) i jednocześnie jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie i najlepiej wyciszonych urządzeń prądotwórczych. Jego kluczowe zalety to: inwerterowa link do Poradnika stabilizacja napięcia, zminiaturyzowana prądnica, kompaktowa konstrukcja, tryb pracy ekonomicznej (ECO), dźwiękochłonna obudowa i nowoczesne tłumiki oraz możliwość autosynchronizacji (połączenie dwóch EU 10 zapewnia podwojenie mocy wyjściowej).


EU 22i   NAJNOWSZY   - moc max 2,2 kW i czas pracy 4h / masa sucha 21,1 kg
 
Honda EU 22i - udoskonalona wersja popularnego EU 20i - to cichy, jednofazowy walizkowy agregat prądotwórczy o mocy maks. 2,2 kW z inwerterową link do Poradnika stabilizacją napięcia. Generuje czysty prąd, bezpieczny dla bardzo czułych na jakość prądu odbiorników elektronicznych. Wyposażony w mocniejszy i przyjazny dla środowiska silnik, nową prądnicę, nowy inwerter, dodatkowe kanały wentylacyjne, udoskonalenia zwiększające komfort obsługi, jak większy wlew oleju, osłona linki startera, a przede wszystkim zawór paliwa - zamknięty, powoduje wypalenie paliwa i automatyczne wyłączenie silnika. Pojemny zbiornik paliwa (3,6l) wraz z trybem pracy ekonomicznej (ECO) zapewnia 7h pracy (zależnie od wartości obciążenia).

Jest przeznaczony do zasilania sprzętu RTV AGD podstawowego użytku, nowoczesnych elektronarzędzi i wrażliwych na jakość prądu odbiorników elektronicznych jak laptop, ekrany LED, telefon komórkowy. Gniazdo prądu stałego (DC) zapewnia ładowanie akumulatorów samochodowych, a możliwość autosynchronizacji – podwojenie maks. mocy wyjściowej do 4,4 kW poprzez równoległe łączenie 2 modeli EU 22i.


EU 30i  INTELIGENTNY, ELEGANCKI - moc max 3,0 kW i czas pracy 3,5h / masa sucha 35 kg
 
Honda EU30i jest przeznaczony do zasilania wszelkich jednofazowych odbiorników z czułym sprzętem elektronicznym na czele: do zasilania elektronarzędzi na placach budowy oraz przy domowych pracach remontowych, stanowi także rezerwowe źródło zasilania wszelkich domowych odbiorników RTVAGD podstawowego użytku, do zasilania UPS-ów,  sterowników pieców C. O., pomp z elektronicznym systemem automatyki, układów sterowania kotłowni. EU 30i  może również zasilić w awaryjnej sytuacji akumulator samochodu elektrycznego. Jest także praktycznym źródłem prądu w gospodarstwach rolnych oraz podczas wakacyjnych podróży kamperem. Wyposażony w gniazdo DC – bezpiecznie ładuje samochodowe akumulatory.

Dzięki inwerterowi link do Poradnika generuje energię elektryczną najwyższej jakości.  Tryb pracy ekonomicznej (ECO) dodatkowo obniża zużycie paliwa, adekwatnie do obciążenia i jednocześnie wydłuża czas pracy agregatu na jednym zbiorniku. Zintegrowany zestaw transportowy ułatwia przenoszenie agregatu w dowolne miejsce. Jest  także intuicyjny w obsłudze - czytelny i wygodny panel przedni podświetlany diodą LED zawiera kontrolkę zasilania i niskiego poziomu oleju, alarm ostrzegawczy przeciążenia, bezpieczniki obwodów prądu zmiennego, włącznik trybu ECO, gniazda równoległego podłączenia generatorów i zacisk uziemienia. Jego konstrukcja, jak w przypadku wszystkich agregatów Honda z serii EU, umożliwia równoległego połączenia dwóch EU30i w celu zwiększenia mocy wyjściowej.

Opcjonalnie, agregat EU30i może być dodatkowo wyposażony w licznik motogodzin, kabel do ładowania akumulatorów, kabel do autosynchronizacji oraz wąż do odprowadzania spalin.

EU 30i S NAJLEPSZA JAPOŃSKA TECHNOLOGIA - moc max 3,0 kW i czas pracy 8h / masa sucha 61 kg
 
Agregat Honda EU30i S to jednofazowy agregat nowej generacji - należy do najbardziej nowoczesnej linii agregatów Honda wyposażonych w prądnicę inwerterową link do Poradnika, która gwarantuje wytwarzanie prądu o najwyższej jakości – lepszej od jakości prądu dostępnego w gniazdkach. Dzięki temu agregat jest całkowicie bezpieczny dla zasilanych odbiornikow, w tym elektronicznych – najbardziej czułych na jakość prądu.  Wyróżnia się bardzo długim czasem działania - zbiornik paliwa o pojemności 13l w połączeniu z trybem pracy ekonomicznej zapewniają 8-godzinne zasilanie odbiorników na jednym tylko tankowaniu.

Przeznaczony jest do użytkowania w domu, w ogrodzie, w domu letniskowym, w gospodarstwach rolnych, podczas podróży kamperem i na kempingu. Może także zasilać UPS-y,  sterowniki pieców C. O., pompy z elektronicznym systemem automatyki, układy sterowania kotłowni. Wyposażony w gniazdko  prądu stałego (DC) służy do ładowania akumulatorów samochodowych. W sytuacjach awaryjnych może również naładować akumulator samochodu elektrycznego, by móc dojechać do najbliższej stacji ładowania. Możliwość łączenia 2 agregatów EU 30i S zapewnia podwojenie mocy wyjściowej.


EM30 NAJPOPULARNIEJSZY Z CYKLO-KONWERTEREM - moc max 3,0 kW i czas pracy 6h / masa sucha 32 kg
 
Ten jednofazowy agregat Honda, wyposażony w niezawodny silnik Honda GX200, jest rekomendowany do zasilania czułych urządzeń elektronicznych, sprzętu RTV/AGD, oświetlenia, elektronarzędzi. Łączy w sobie moc, wydajność, najwyższą jakość generowanego prądu i kompaktowe gabaryty. Ten unikalny zestaw parametrów uzyskano dzięki osadzeniu wielopolowej prądnicy na wałku wyjścia mocy silnika. Agregat jest wyposażony w szybko działającą stabilizację napięcia tzw. cyklo-konwerter link do Poradnika. Prawie 10-litrowy zbiornik paliwa zapewnia aż 6h ciągłej pracy, natomiast wskaźnik poziomu paliwa ułatwia jego obsługę. Honda EM30 jest wyposażony w zabezpieczenie magneto-techniczne prądnicy, gniazdo prądu stałego (DC) 12V umożliwiające ładowanie akumulatorów samochodowych i v-amortyzatory ochraniające układ silnika i prądnicy przed zerwaniem podczas transportu lub użytkowania w bardzo trudnych warunkach. Komfort eksploatacji zapewnia przejrzysty panel sterowania z włącznikiem zapłonu, lampką kontrolną czujnika oleju (oil alert), zaciskiem uziemienia i wyłącznikiem obwodu prądu zmiennego.

W opcji wyposażenia dodatkowego jest licznik motogodzin i kabel do ładowania akumulatorów typu samochodowego.


Nasza promocja rabatowa „Honda na 5!”  jest dostępna WYŁĄCZNIE w naszej sieci Autoryzowanych  Salonów Sprzedaży i trwa do wyczerpania stanów magazynowych. Zapraszamy!


Strzeż się przed podróbkami

Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia: mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować  zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru.Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00