Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Zrębkowanie to wygodny sposób przekształcania gałęzi w zrębkę, którą następnie można w praktyczny sposób zutylizować. Stosy gałęzi powstające wskutek sezonowej pielęgnacji drzew owocowym i użytkowych, silnych nawałnic i coraz częściej występujących w Polsce huraganów, są przede wszystkim kosztowne w transporcie i kłopotliwe w załadunku.
Dzięki rębakom o kompaktowej konstrukcji – GTS 900H i GTS 1300H, wyposażonym w niezawodne silniki Honda i wydajne systemy tnące możliwa jest łatwa i wygodna przemiana surowca drzewnego w zrębkę, którą można zutylizować: w ogrodzie i zależnie od gatunku drzewa przeznaczyć na biomasę opałową, do wędzenia i grillowania czy też do produkcji płyt pilśniowych i wiórowych. Za tym rozwiązaniem przemawia nie tylko aspekt estetyki otoczenia i utrzymania ładu w środowisku, ale przede wszystkim czynnik ekonomiczny. Zrębka, oprócz szerokiego potencjału na dalszą utylizację, oznacza znacznie niższe koszty transportu i wygodny załadunek.

Rębaki GTS 900H i GTS 1300H są przeznaczone do rozdrabniania mokrych gałęzi o średnicy odpowiednio do 8 i 10 cm. Ich wydajne systemy tnące - bęben z 2 dwustronnymi ostrzami i nożem kontrującym – produkują zrębkę drobniej frakcji niż te wytworzone przez ogrodowe rozdrabniacze. Wygodne w obsłudze, są także łatwe w serwisowaniu, ponieważ konserwacji wymagają tylko 2 paski, dwustronne ostrza i przeciw nóż. Dzięki zastosowaniu w nich silników Honda wyróżniają się niezawodnością, wyciszoną pracą, obniżonym poziomem emisji spalin i niskim zużyciem paliwa. Przeznaczone są dla właścicieli ogrodów, sadowników oraz profesjonalistów odpowiedzialnych za pielęgnację zieleni na poboczach dróg, utrzymanie porządku na terenach osiedli mieszkaniowych, ośrodków rekreacyjno-sportowych i wypoczynkowych, w parkach i publicznych ogrodach.

Zapraszamy do naszego Poradnika, w którym znajdują się praktyczne informacje o kluczowych parametrach wyboru rębaków oraz inspiracje do wykorzystania zrębki.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00