Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Tam, gdzie potrzebna jest niezawodna maszyna do dokładnego rozdrabniania i rozluźniania gleby, zwłaszcza w przypadku ziemi ciężkiej, ubitej czy dawno nieuprawianej, sprawdza się profesjonalna glebogryzarka Honda FR 750 wyposażona w unikalny mechanizm Honda Active Rotary System.


Silnik  czterosuwowy Honda GX200 o pojemności 198 cm3 i mocy maks. 5,5 KM, szerokość robocza 51 cm, prędkość noży 230 obr/min, kierownica regulowana w 2 poziomach (góra/dół i prawo/lewo), łańcuchowa przekładnia napędowa, blokada mechanizmu różnicowego  – to tylko niektóre zalety tej maszyny. W praktyce najbardziej docenianym udogodnieniem jest system ARS, który polega na zastosowaniu przeciwbieżnej pracy noży tnących bębna glebogryzarki. Rozwiązanie to zapewnia bardzo dokładne rozdrobnienie i przemieszanie podłoża czyli uzyskanie optymalnej struktury dzięki temu, że noże zewnętrzne obracają się w kierunku przeciwnym do kierunku obrotów noży wewnętrznych. System ARS skonstruowano specjalnie na potrzeby profesjonalistów – plantatorów upraw tunelowych i szklarniowych, właścicieli małych i średnich gospodarstw rolnych, sadowników, szkółkarzy, przedsiębiorców zajmujących się zakładaniem i pielęgnacją terenów zielonych. Ten innowacyjny system dywersyfikacji kierunku obrotów noży tnących bębna  glebogryzarki ARS  został wdrożony przez Honda w 2003 roku i od razu zyskał uznanie profesjonalistów na całym świecie.Glebogryzarka Honda FR 750 jest doskonałym przykładem trwałej maszyny o kompaktowej konstrukcji znajdującej w praktyce szeroki wachlarz zastosowań – z powodzeniem pracuje na farmach drobiu, na których służy do prawidłowej pielęgnacji ściółki zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zastępując pracę 3-4 osób zapewnia usprawnienie organizacji pracy na farmie i lepsze zarządzanie zasobami.

Honda FR 750, jak wszystkie glebogryzarki Honda, są dostępne w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej Honda Raty 0% oraz w ramach usługi Dostawa Do Drzwi.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00