Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Dziecięca Drużyna Pożarnicza OSP Wieruszów, powstała w 2012 r. z inicjatywy Andrzeja Pilucha - wiceprezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieruszowie, to doskonały przykład prężnie działającej jednostki przyszłych strażaków OSP. Mali Strażacy w wieku 4 – 11 lat, pod okiem doświadczonych opiekunów z OSP Wieruszów uczą się niesienia pomocy innym, postępowania w sytuacjach zagrożenia, wzywania pomocy i jak tej pomocy udzielić na miarę ich możliwości.


Foto dzięki uprzejmości OSP Wieruszów

Wyposażeni we własny mini samochód strażacki z oryginalną tablicą rejestracyjną prezentują zdobyte umiejętności także w formie pokazów. Z prawdziwą przyjemnością doposażyliśmy ten wspaniały wóz w łatwą w obsłudze mini pompę Honda WX10, dzięki czemu Mali Strażacy będą się uczyć usuwania skutków podtopień na edukacyjnych wyjazdach alarmowych do podtopień np. domów czy piwnic.
Foto dzięki uprzejmości OSP Wieruszów
       
Pompa Honda WX10 z grupy pomp do wody czystej o dużej wydajności jest najmniejszą pompą produkowaną przez Hondę. Przeznaczona jest do pompowania dużych ilości (wydajność 120l/min) czystej wody (z rzek, jezior i innych naturalnych zbiorników wodnych) i jest wykorzystywana do irygacji – nawadniania trawników i ogrodów (współpracuje z systemami zraszaczy) lub osuszania podtopionych pomieszczeń użytkowych. Jest przede wszystkim lekka, łatwa w uruchamianiu i obsłudze oraz niezawodna przez wiele lat użytkowania dzięki jakości konstrukcji i silnikowi Honda. Silnik to najlepsza liga - paliwo-oszczędny, przyjazny dla otoczenia, spełniający najbardziej restrykcyjne normy obowiązujące w Unii Europejskiej i USA (obniżony poziom emisji spalin jest o 85% niższy od tego emitowanego przez silnik 2-suwowy). Zastosowano w nim także system smarowania olejowego, który umożliwia pracę oraz przechowywanie urządzenia dosłownie w każdej pozycji.Od  wielu lat dostarczamy Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczym Strażom Pożarnym, w tym jednostkom włączonym do Krajowego Systemu Ratownictwa, niezawodne, wyposażone w najbardziej nowoczesne rozwiązania urządzenia wykorzystywane w akcjach ratowniczych, jak agregaty Honda i EA z silnikami Honda, motopompy Honda, które często są na wyposażeniu wozów strażackich oraz silniki zaburtowe. Podczas powodzi w 2010 r. razem z Hondą Polska i Honda Motor Europe, podarowaliśmy straży pożarnej 80 agregatów oraz 20 łodzi motorowych z silnikami, przyczepami i wyposażeniem przygotowywanych według standardów skuteczności.

Woda w piwnicy – jak skutecznie rozwiązać problem podtopień pomieszczeń użytkowych? Zapraszamy do naszego praktycznego przewodnika po świecie pomp, w którym wyjaśniamy jak postępować w przypadkach podtopień, jakie są kluczowe parametry wyboru właściwej pompy oraz na czym polega  prawidłowa eksploatacja pompy.Wszystkie pompy w naszej ofercie są dostępne w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej RRSO=0%

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00