Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Na przekór prognozowanym opadom śniegu, pragniemy ułatwić planowanie nowego sezonu ogrodniczego i zapraszamy do najnowszej promocji cenowej najpopularniejszej kosy Honda UMK 435E UEET, Dodatkowo, kosę można łatwo nabyć w korzystnym systemie ratalnym „Honda 0%!” bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!Jeśli szukasz łatwej w obsłudze, lekkiej, ergonomicznej, wydajnej i przyjaznej dla otoczenia kosy – poznaj zalety Honda UMK 435E UEET. Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu koszenia można ją nabyć w atrakcyjnej cenie! UMK 435E UEET  sprawdza się przede wszystkim w dokładnym koszeniu trawników i zarośli w miejscach trudnodostępnych dla kosiarek, w tym w sadach, uprawach rzędowych, na powierzchniach o większym stopniu nachylenia. Cieszy się uznaniem osób pielęgnujących rośliny na zielonych dachach.

Lekkość i wyważenie - lekka, idealnie wyważona, cicho pracująca czterosuwowa kosa Honda UMK 435E UEET z regulowaną kierownicą jest przeznaczona do koszenia trawy i chwastów na każdym terenie i nie ma dla niej miejsc niedostępnych!Niezawodność i wydajność - Honda UMK 435E UEET wyposażona jest w nowoczesny (jeden z najlżejszych) i niezawodny w uruchamianiu po pierwszym lekkim pociągnięciu linki rozrusznika silnik 4-suwowy Honda GX 35 z automatyczną dekompresją o mocy 1,3 KM. Użytkownicy tej kosy doceniają również fakt, że konstrukcja silnika umożliwia obrót o 360° w dowolnej płaszczyźnie bez zakłóceń pracy kosy, stąd kosa z łatwością kosi trawę na skarpach i wysokich wzniesieniach. W przypadku potrzeby skoszenia zarośli, chwastów o grubszych łodygach, a nawet młodych pędów krzewów, głowicę żyłkową można zastąpić tarczą tnącą z 3 ostrzami.

Poszanowanie otoczenia i komfort pracy - nowoczesny 4-suwowy silnik Honda GX 35 spełnia przede wszystkim oczekiwania w zakresie poszanowania spokoju sąsiedztwa oraz środowiska naturalnego - wyróżnia się ponadnormatywnie obniżonym poziomem emisji spalin, cichą pracą oraz niskim zużyciem paliwa. Natomiast generowane przez silnik niskie wibracje w połączeniu z regulowaną kierownicą ułatwiają pracę i znacznie podnoszą komfort koszenia zapewniając pracę bez zmęczenia.

W wyposażeniu standardowym UMK 435E UEET znajduje się głowica żyłkowa, tarcza z 3 ostrzami, szelki, klucz montażowy i olej silnikowy.

Zapraszamy również do naszego praktycznego poradnika na temat kos i wykaszarek, w którym wyjaśniamy na czym polega trafny wybór kosy oraz udogodnienia jakie oferują czterosuwowe kosy Honda.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00