Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Poszukujesz profesjonalnego agregatu prądotwórczego o mocy maksymalnej w zakresie 3 do 6,2 kW? Agregatu łatwego w przenoszeniu i transporcie, niezawodnego i generującego bezpieczny dla odbiorników prąd? Sprawdź naszą ofertę rodziny agregatów EA, która obejmuje urządzenia jednofazowe EA3000, EA3000 AVR, EA6000, EA6000 AVR, EA6200 oraz trójfazowy EAT7000.

Obejrzyj prezentację agregatów EA:

Dlaczego właśnie te z serii EA? Agregaty prądotwórcze EA wypełniają niszę bardzo pożądanych przez profesjonalistów agregatów o mocy maksymalnej 6 – 7 kW, i oferują jakość Honda w bardzo dobrej cenie. Z pewnością chcesz wiedzieć o nich coś więcej – zapraszamy do praktycznego przewodnika na temat agregatów EA.

Agregaty EA dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie sprzedaży 10 lub 20 rat RRSO 0% dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie sprzedaży 10 lub 20 rat RRSO 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek. Możesz również zamówić agregat z Dostawą Do Drzwi! Wystarczy dokonać zakupu na naszej stronie internetowej, a nasz Autoryzowany Diler skontaktuje się z Tobą i ustali szczegóły dostawy.