Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Już jest! Najnowszy mini robot koszący Honda Miimo HRM 70 Live! Jest przeznaczony do koszenia w jednej pętli trawników o powierzchni do 700 m2. Zapewnia doskonałą wydajność, dyskretną ciszę podczas koszenia, łatwość samodzielnego montażu instalacji, inteligentne koszenie z ekologicznym mulczowaniem i jest wyposażony w moduł do komunikacji werbalnej. 
Honda Miimo HRM 70 Live, jak mniejszy Miimo HRM 40 Live, komunikuje z siecią GSM i posiada funkcje, które zapewniają mu samodzielne zarządzanie koszeniem na podstawie pozyskanych danych o powierzchni trawnika i pogodzie:

  • MAP&MOW (Mapuj i koś) – funkcja umożliwia robotowi mapowanie i uczenie się powierzchni trawnika, szybki powrót do stacji dokującej, szybką identyfikację miejsca ostatniego koszenia.
  • PLACE&MOW (umieść i koś) – funkcja przeznaczona do szybkiego koszenia małych powierzchni (3 powierzchnie koszenia do wyboru: 2x2, 3x3 i 4x4 m), na których znajdują się meble ogrodowe i inne elementy ogrodowej aranżacji.
  • Smart Timer – dzięki stałej komunikacji z siecią GSM, Miimo 70 Live aktualizuje dane meteo (temperatura, wilgotność powietrza, opady) i uwzględnia to w swoim harmonogramie koszenia.
Podczas złej pogody – robot przesuwa w czasie rozpoczęcie cyklu koszenia. Kosząc, robot kieruje się danymi meteo oraz średnim wzrostem trawy (założenia uniwersalne wg badań akademickich). W trybie koszenia według preferencji użytkownika, robot kosi zgodnie z zaprogramowaniem w wyznaczonym dniu i o określonej porze.

Pełną kontrolę koszenia zapewnia przejrzysty interfejs aplikacji „Mii-monitor” oraz aplikacja Alexa służąca do komunikacji werbalnej z robotem. Wśród wielu zalet Honda Miimo HRM 70 Live warto też zwrócić uwagę na wyjątkowo łatwy montaż instalacji i obsługę zapewniające całkowicie samodzielną konfigurację robota. Jego zaprogramowanie ogranicza się do ustawienia języka i zegara. Pozostałe ustawienia, robot wykonuje sam podczas „mapowania” trawnika po zatwierdzeniu dosłownie paru haseł na klawiaturze interfejsu.

Nowy robot koszący Honda już jest dostępny w naszych Autoryzowanych Centrach Robotów Koszących. Dzięki Honda Miimo możesz raz na zawsze wykreślić z kalendarza obowiązków czasochłonne koszenie i jednocześnie codziennie rozkoszować się odpoczynkiem na zawsze idealnym trawniku. Możesz też w każdej chwili zaprosić przyjaciół na grilla i możesz też beztrosko wyjechać na urlop ze świadomością, że po powrocie zastaniesz trawnik w nieskazitelnej formie.Wszystkie roboty Honda Miimo są również dostępne w wygodnym systemie ratalnym „Honda Raty 0%!”  bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek, a także z usługą Dostawa Do Drzwi. Zapraszamy!