Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Każdy nowy sezon ogrodniczy zaczyna się od przygotowania gleby pod planowane uprawy. Gleba, po zimowych miesiącach, a zwłaszcza po mroźnym lutym, będzie wymagać gruntownego spulchnienia i napowietrzenia i najlepszym specjalistą w tej dziedzinie jest glebogryzarka, która ułatwi ulepszenie struktury gleby i dostosowanie jej odczynu pH do zaplanowanych upraw, spulchni i napowietrzy podłoże, a także zmiesza ziemię z nawozami.
Nie ma wątpliwości, że w tej konkurencji glebogryzarka wygrywa ze szpadlem, ale kluczowe pytanie dotyczy właściwego wyboru glebogryzarki. W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiednią glebogryzarkę – dostosowaną do wielkości powierzchni, rodzaju podłoża, a także maszyny wielofunkcyjne, czyli o szerokim zakresie zastosowania przez okrągły rok. Podstawowymi czynnikami właściwego wyboru glebogryzarki są: moc silnika - im wyższa, tym większa wydajność i zdolność do pracy w każdych warunkach, oraz szerokość robocza, która powinna być dostosowana do wielkości uprawianej powierzchni ziemi. Więcej informacji o kluczowych parametrach glebogryzarek znajduje się w Poradniku. Wszystkie glebogryzarki są dostępne w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej Honda Raty 0% oraz w ramach usługi Dostawa Do Drzwi. Wyjątkowo okazyjne ceny proponujemy w naszym outlecie, w którym jeszcze teraz dostępne są 2 glebogryzarki – Honda FR 750 (szer. robocza 51 cm, silnik GX200) i Honda FG205 (szer. robocza 45 cm, silnik GXV50).

Potrzebna mała glebogryzarka do pracy na wąskich pasach terenu? Zapraszamy do poznania maszyn Honda z serii MINI/HOBBY oraz glebogryzarki SSCL E z wielofunkcyjnego narzędzia Honda Versatool (szer. robocza 20 cm) łączoną z jednostką napędową i łatwo wymienianą na inne elementy robocze, jak wykaszarka, krawędziarka, nożyce, podkrzesywarka, dmuchawa. Największa w tej serii – FG 320 (szer. robocza 80 cm, biegi przód/tył, system regulacji kierownicy, bardzo praktyczne przednie koło podporowe) to maszyna zbliżona konstrukcją i wydajnością do maszyn profesjonalnych jest przeznaczona do pracy na średniej i dużej powierzchni.Osobom poszukujących profesjonalnych maszyn do pracy w małych gospodarstwach ogrodniczych i rolnych, szkółkach drzew i roślin ozdobnych rekomendujemy glebogryzarki Honda PROFI w tym FJ 500 z bardzo praktyczną regulacją szerokości roboczej (35/63/90 cm), glebogryzarki Honda SUPER KOMFORT ARS wyposażone w system dywersyfikacji kierunku obrotów noży tnących bębna glebogryzarki sprawdzające się na przykład przy uprawach truskawek oraz ciągnik jednoosiowy Honda F 560 o konstrukcji zbudowanej na monobloku „silnik - skrzynia biegów - jednoosiowy układ jezdny”. Ostatnia wymieniona maszyna może być łączona z dodatkowym osprzętem, jak glebogryzarka tylna, zamiatarka, wyorywacz, pług do orki zagonowej, pług obrotowy, obsypnik, kultywator, a po dołączeniu odpowiedniej przyczepy z siedziskiem można takim zestawem przewozić materiały o masie do 450 kg.Dowiedz się więcej o rodzajach gleb, o przygotowaniu podłoża pod uprawy krok po kroku i najważniejszych parametrach glebogryzarek wartych uwzględnienia przy zakupie maszyny: TUTAJ.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00