Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Gdy potrzebne jest selektywne koszenie fragmentów trawnika, jego obrzeży, wszelkich miejsc trudno dostępnych dla ostrzy kosiarki, pod drzewami i krzewami w sadach czy ogródkach owocowych bez narażenia roślin na uszkodzenie, na zboczach i zielonych dachach warto sięgnąć po kosę – urządzenie lekkie i przeznaczone do wygodnej ręcznej obsługi przez dłuższy czas bez większego wysiłku fizycznego. 

Najnowszą propozycją Honda w grupie kos i wykaszarek jest super kosa UMK 450E dostępna w wersji UEET oraz XEET, wyposażona w silnik 4-suwowy o super mocy aż 2 KM!UMK 450E jest przykładem kosy, która obala mit głośnych kos i wykaszarek. Skojarzenie kosy z męczącą pracą silnika wynika z faktu, że na terenach zieleni miejskiej najczęściej stosowane są profesjonalne kosy z silnikami 2-suwowymi. Honda UMK 450E natomiast łączy profesjonalną moc 2 KM z cichym koszeniem, które nie zakłóca spokoju otoczenia. Jest równie wydajna co 2-suwowe kosy tej samej mocy, ale pracuje znacznie ciszej. Dodatkowo, kosa ma ponadnormatywnie obniżony poziom emisji spalin i zużywa znacznie mniej paliwa. Jej zaletą jest także unikalna konstrukcja silnika, którego obrót o 360 º w dowolnej płaszczyźnie umożliwia sprawne koszenie w każdych warunkach oraz przechowywanie w dowolnej pozycji.Podobne zalety użytkowe posiadają inne kosy Honda, jak UMK 435 UEET dostępna aktualnie w promocyjnej cenie, wykaszarki UMS 425E LE, UMK 425E UEET, UMK435E LEET oraz kosa plecakowa UMR 435E T LEET. Wszystkie są wyposażone w ciche 4-suwowe silniki Honda o mocy maks. od 1 KM do 1,3 KM. Więcej praktycznych informacji o parametrach użytkowych kos i wykaszarek oraz kryteriach wyboru kos znajduje się w naszym Poradniku Użytkownika

Wszystkie kosy Honda są dostępne w ofercie naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnym systemie ratalnym „Honda 0%!” – bez prowizji, bez odsetek, bez wpłaty wstępnej oraz w ramach usługi „Dostawa Do Drzwi”.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00