Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Gwałtownie kapryśne lato przeplatające niszczące burze z upałami, suszę z podtopieniami i powodujące liczne awarie sieciowych dostaw energii elektrycznej, utrudniają zarządzanie gospodarstwami rolnymi i blokują prace remontowo-budowlane. Bezpiecznym dla wszystkich rozwiązaniem w takich sytuacjach są niezawodne w każdym miejscu i o każdej porze profesjonalne agregaty prądotwórcze.
Profesjonalistom na budowie, właścicielom gospodarstw rolnych czy warsztatów rekomendowane są niezawodne agregaty o konstrukcji ramowej z rodziny EA z silnikami Honda: 5 agregatów jednofazowych o mocy maksymalnej od 3 do 6,2 kW oraz 1 agregat trójfazowy o mocy maksymalnej 3,7kVA 230V / 7 kVA 400V, które uzupełniają ofertę agregatów Honda o mocy maksymalnej 3 kW oraz wypełniają niszę bardzo pożądanych przez profesjonalistów agregatów o mocy maksymalnej 6 – 7 kW.

  • Sprawdź parametry agregatów jednofazowych: EA3000, EA3000 AVR, EA6000, EA6000 AVR, EA6200. Agregaty z oznaczeniem „AVR” służą do zasilania jednofazowych odbiorników wymagających stabilizacji napięcia.
  • Sprawdź parametry agregatu trójfazowego EAT7000

Dlaczego warto wybrać agregat EA?

Wyróżniają się precyzyjnie przemyślaną konstrukcją, są wyposażone w silniki benzynowe Honda i zespół „silnik-prądnica” (prądnice NSM lub Mecc-Alte), dzięki czemu generują bezpieczną dla odbiorników moc rzeczywistą. Agregaty z oznaczeniem AVR są także wyposażone w Automatyczny Regulator Napięcia (AVR) służący do utrzymania znamionowych wartości napięcia Ich jakość oraz wysoka jakość produkowanej energii elektrycznej jest potwierdzona długim okresem gwarancji – aż do 5 lat!


Szczegóły opis parametrów technicznych i zakres zastosowania agregatów EA.

Zapraszamy do osobistego sprawdzenia jakości agregatów prądotwórczych EA w naszych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży, w których fachowcy pomogą trafnie wybrać agregat adekwatnie do potrzeb.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00