Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Czy w niedużym ogrodzie można zamiast kosiarki, glebogryzarki, nożyc, łopaty, grabi pracować tylko jednym narzędziem? Można, czego najlepszym dowodem jest wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool - narzędzie o szerokich horyzontach. W sposób bardzo praktyczny zaspokaja oczekiwania miłośników ogrodów i profesjonalistów poszukujących wygodnych i niezawodnych urządzeń do kompleksowej pielęgnacji zieleni.Honda Versatool to wielofunkcyjne narzędzie zapewniające sprawne wykonywanie wszystkich najważniejszych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie, ale może też być konfigurowane do indywidualnych potrzeb i konkretnego zakresu prac. Cały zestaw obejmuje jednostkę napędową z niezawodnym 4-suwowym silnikiem Honda o mocy 1 lub 1,3 kM oraz wymienne elementy robocze: wykaszarkę, krawędziarkę, nożyce krótkie i długie, glebogryzarkę, podkrzesywarkę i dmuchawę a także 2 przedłużki (krótką i długą) zwiększające zasięg pracy.
Honda Versatool służy do koszenia trawy, wyrównywania krawędzi trawników, spulchniania podłoża, przycinania i formowania żywopłotów, krzewów i topiarów, przycinania gałęzi drzew oraz sprzątania liści w ogrodzie i wokół domu.

Poza wielofunkcyjnością, do zalet Honda Versatool należy zaliczyć lekkość, wygodne wyważenie, łatwość obsługi i pracę przyjazną dla całego otoczenia. Wybrany element roboczy łączy się z jednostką napędową za pomocą innowacyjnego szybkozłącza. Narzędzie jest także łatwe w przechowywaniu, ponieważ cały zestaw zajmuje niewielką część ściany altany czy garażu.

Więcej szczegółowych informacji o wielofunkcyjności, rozwiązaniach technicznych i konserwacji Honda Versatool znajduje się w naszym Poradniku Użytkownika - Honda Versatool – praktyczna wielofunkcyjność w pielęgnacji ogrodów.

Zapraszamy również do naszych Autoryzowanych Dilerów, którzy zawsze służą fachową poradą w kwestii wyboru urządzeń Honda do konkretnego zakresu planowanych prac w ogrodach. Ponadto, wszystkie urządzenia Honda dostępne są w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w systemie ratalnym „Honda 0%!”.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00