Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Pielęgnacja trawnika w deszczowe lato może budzić sporo wątpliwości, zwłaszcza że podczas paru ostatnich sezonów suszy dbanie o zdrową kondycję trawnika polegało głównie na podlewaniu. W tym roku mamy do czynienia raczej z nadmiarem wody, stąd rodzą się często pytania czy kosić w takich warunkach czy nie. 


Kosić należy, a do koszenia w takich warunkach są rekomendowane przede wszystkim maszyny wyposażone w regulację wysokości koszenia, np. kosiarka IZY HRG 466 SKEP, która właśnie teraz jest dostępna w promocyjnej cenie, kosiarki z rodziny HRX oraz roboty koszące Honda Miimo.
Na co zwrócić szczególną uwagę w deszczowe lato? Jakie mogą być skutki zastoin wodnych na trawniku i co wówczas należy zrobić? Czy można kosić mokrą trawę? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w naszym praktycznym poradniku opracowanym w współpracy z ekspertem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów.

Wszystkie kosiarki i rodzina robotów koszących Honda Miimo są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w wygodnej opcji ratalnej – 10 lub 20 rat bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00