Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Zasilanie rezerwowe domu zazwyczaj staje się tematem rozważań dopiero w chwili awarii sieciowych dostaw energii elektrycznej i najczęściej jesienią lub zimą, gdy brak prądu jest szczególnie dotkliwy. Mieszkając w budynku wolnostojącym warto zawczasu zabezpieczyć rodzinę i domowe gniazdo, i nie martwić się o dostawy prądu przez okrągły rok. Rozwiązań jest wiele, ale nadal najpewniejszym jest bezobsługowy układ rezerwowego zasilania z automatyką podłączoną do sieci elektrycznej.
Warto pamiętać, że problemu braku dostaw energii elektrycznej z sieci nie rozwiązuje nawet instalacja fotowoltaiczna on-grid, podłączona do publicznej sieci energetycznej, ponieważ w przypadku awarii dystrybutora energii elektrycznej domowe odbiorniki również są odcięte od dostaw prądu. Proponowane przez nas rozwiązanie obejmuje jednofazowy agregat prądotwórczy Honda EU70i S z automatycznym startem i nowoczesny panel automatyki podłączany do sieci energetycznej.


Dlaczego warto wybrać agregat Honda EU70i S AUTO?

  • To agregat o mocy maks. 7 kW, która zapewni zasilanie domowych odbiorników RTVAGD
  • Układ zasilania rezerwowego jest bezobsługowy – wymaga jedynie uzupełnienia paliwa. Panel automatyki monitoruje parametry elektryczne sieci elektroenergetycznej i w przypadku wykrycia zaniku napięcia w sieci włącza agregat i wyłącza go podczas powrotu zasilania. W opcji dodatkowej możliwe jest również uruchomienie systemu powiadomień SMS-owych o pracy automatyki.
  • Wyposażony w inwerterową stabilizację napięcia i częstotliwości, Honda EU70i S produkuje prąd najwyższej jakości i bezpieczny dla najbardziej czułych odbiorników elektronicznych
  • Dzięki dużemu zbiornikowi paliwa i pracy w trybie ekonomicznym agregat działa ponad 12h bez przerwy!
  • Jako jedyny na świecie agregat o mocy do 10 kW, EU70i S posiada elektroniczny wtrysk paliwa, który udoskonala jakość działania zespołu „silnik-prądnica” i zapewnia oszczędne zużycie paliwa oraz niski poziom emisji spalin
  • Łatwość obsługi zapewnia czytelny panel kontroli pracy i autodiagnozy (i-Monitor), rozrusznik elektryczny, wskaźnik poziomu paliwa i zestaw transportowy
  • W przypadku zapotrzebowania na większą moc, można połączyć 2 agregaty EU70i S (autosynchronizacja) i otrzymać moc wyjściową o wartości 14 kW
  • Praktyczną, dodatkową zaletą tego rozwiązania jest możliwość odłączenia agregatu i przeniesienia go w miejsce, w którym w danym momencie jest potrzebny. Wówczas automatyka pozostaje w trybie manualnym.
UWAGA! Podłączenie do sieci musi być zgodnie z przepisami zasilania rezerwowego i musi być wykonane przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami.

Zapraszamy do naszego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w Państwa okolicy, w którym nasi eksperci służą fachową poradą. Agregat Honda EU70i S nadal jest dostępny w korzystnym dla Państwa systemie sprzedaży „Honda 0%!” - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!

Więcej praktycznych porad o rezerwowym zasilaniu z automatyką...