Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Okres przedświątecznych zakupów jest doskonałą okazją dla oszustów i fałszerzy do sprzedaży wszelkiego rodzaju podróbek. Dziś wykorzystują do sprzedaży podróbek nie tylko tłumnie uczęszczane lokalizacje, jak parkingi galerii handlowych, ale również internetowe portale aukcyjne. W tym szczególnym momencie roku pragniemy wszystkich Państwa przestrzec przed zakupem urządzeń i maszyn oznaczonych logo Honda od przypadkowych, niesprawdzonych osób, ponieważ te urządzenia zazwyczaj okazują się podróbkami. 

Pracownicy Dystrybutora ani przedstawiciele naszych Autoryzowanych Dilerów NIGDY NIE OFERUJĄ okazyjnej sprzedaży maszyn i urządzeń Honda na przykład w drodze powrotnej z targów!
Najczęściej podrabianymi urządzeniami Honda są agregaty prądotwórcze – uznawane za najlepsze na rynku, są dla oszustów narzędziem do szybkich zysków. Każdego miesiąca otrzymujemy od Państwa na naszym profilu Facebook - @ariespower - zdjęcia agregatów oznaczonych logo Honda z prośbą o potwierdzenie ich oryginalnej produkcji. Prawie wszystkie okazują się być podróbką!

Podróbki agregatów prądotwórczych na pierwszy rzut oka nie przypominają oryginalne agregaty Honda, ale logo HONDA, umieszczone nieprawnie na tego typu urządzeniach, nie gwarantuje jakości! Podróbki nie wytrzymują próby eksploatacji, a znalezienie części zamiennej do zepsutej podróbki agregatu jest praktycznie niemożliwe. Chcemy jednocześnie przypomnieć, że nasza firma ani nasza Autoryzowana Sieć Serwisowa nie sprzedaje części do podróbek ani ich nie naprawia.

Zachęcamy Państwa do weryfikowania bardzo atrakcyjnych ofert agregatów prądotwórczych z naszą ofertą oryginalnych agregatów Honda i zapraszamy do naszego PORADNIKA, w którym publikujemy serię informacji i porad, których celem jest ułatwienie trafnego odróżnienia oryginału od podróbki. W bieżącej części Poradnika porównujemy oryginalny agregat prądotwórczy Honda EM5500CXS z różnymi wersjami podróbek. Zobacz Poradnik!


Strzeż się przed podróbkami!

Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia: mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru.

Nasz salon:

ul. Puławska 467, 02-844 Warszawa
tel: +48 22 894 08 90
email: pulawska@mojahonda.pl

serwis: pn-pt 08.00 - 16.00
salon: pn-pt 09.00 - 17.00