Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Najnowszy i najbardziej nowoczesny robot koszący Honda – Miimo 3000 Live już jest w naszych magazynach i w Autoryzowanych Centrach Honda Miimo! Komunikujący się z siecią GSM i siecią komórkową 3G/4G nowy Honda Miimo 3000 Live zapewnia zdalne śledzenie pracy robota i zdalne sterowanie jego ustawieniami. Nie musisz być blisko swojego trawnika, by wiedzieć jak rośnie i czy rzeczywiście jest systematycznie koszony.
Mając Miimo 3000 Live możesz sprawdzać jego pracę, zmieniać wysokość koszenia, korygować kalendarz koszenia adekwatnie do pogody czy swoich oczekiwań w dowolnej chwili, będąc na zakupach i na wakacjach na innym kontynencie! Twoje miejsce pobytu w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia, bo dzięki aplikacji Mii-monitor na telefon lub tablet kontrolujesz swojego Miimo z każdego miejsca na Ziemi. Ale to nie wszystko….Robot Honda Miimo 3000 Live współpracuje także z aplikacją Alexa, za której pośrednictwem możesz wydawać robotowi kilka podstawowych poleceń głosowych, zaś dzięki funkcji Geofence możesz wyznaczać wirtualną granicę terenu pracy robota. Do kontroli koszenia wystarczy jedno spojrzenie, ponieważ zmieniający się kolor tła aplikacji Mii-monitor informuje cię o statusie realizacji całego procesu.Robot Honda Miimo 3000 Live jest udoskonaloną wersją Honda Miimo 3000 K1 – posiada, oprócz najnowszych rozwiązań, wszystkie umiejętności tego modelu i jest rekomendowany do koszenia trawników o powierzchni optymalnej 4 000 m2 . Jednocześnie dobra wiadomość dla właścicieli robotów Honda Miimo 3000 K1 jest taka, że te roboty również mogą być zdalnie sterowane! Wystarczy je wyposażyć za dodatkową opłatą w moduł TCU.

Wszystkich zainteresowanych zdalnie sterowanym robotem Honda Miimo 3000 Live oraz instalacją modułu TCU w posiadanej wersji honda Miimo 3000 K1 zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Honda Miimo

Chcesz wiedzieć więcej o koszeniu w stylu smart? Więcej informacji znajdziesz w poradniku na stronie miimo.pl