Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Agregaty prądotwórcze należą do najbardziej poszukiwanych urządzeń. Powodem jest chęć posiadania własnego źródła prądu, które zapewnia niezależność od dostaw energii elektrycznej z sieci i w każdych warunkach pogodowych czy terenowych. Ważne, by agregat był oryginalnej produkcji, znanej marki, niezawodny i by niezależnie od okoliczności produkował prąd bezpieczny dla odbiorników.
Dobrą alternatywą dla agregatów benzynowych Honda są jedno - i trójfazowe agregaty z rodziny EP z silnikami Honda produkowane przez renomowanego belgijskiego producenta EUROPWER. Agregaty te są przeznaczone głównie dla profesjonalistów z branży budowlano-remontowej i do zastosowania w przemyśle, ale z powodzeniem są także użytkowane do zasilania odbiorników domowych. Unikalną zaletą agregatów EP jest zewnętrzny zbiornik paliwa w formie kanistra o pojemności 20l. Rozwiązanie to zapewnia bardzo wygodną i łatwą obsługę urządzenia.Do zasilania odbiorników profesjonalnych, przemysłowych oraz do zasilania całego domu jednorodzinnego rekomendowane są wybrane modele AVR, aktualnie dostępne w naszej ofercie i w ofercie naszych Autoryzowanych Partnerów:

  • jednofazowe EP10000E AVR, EP12000E AVR, EP14000E AVR o mocy maks. kolejno 10/12/13,5 kVA,
  • trójfazowe EP13500TE AVR, EP16000TE AVR, EP1800TE AVR o mocy maks. kolejno 4,6 kVA/230V - 13,5 kVA/400V; 5,3kVA/230V – 16kVA/400V i 5,3kVA/230V - 17,5kVA/400V.


Wszystkie wyżej proponowane agregaty są wyposażone w Automatyczny Stabilizator Napięcia (AVR) i służą do zasilania odbiorników wymagających stabilizacji napięcia. AVR, monitorując i regulując parametry prądu wyjściowego, znacznie poprawia działanie odbiorników indukcyjnych co wydłuża ich żywotność.

Więcej szczegółowych informacji na temat rodziny agregatów EP – o jakości podzespołów, parametrach i zakresach zastosowania – znajduje się w naszym praktycznym Poradniku „Rodzina agregatów EP z silnikami Honda.” 

Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Partnerów, którzy pomogą wybrać odpowiedni model agregatu adekwatnie do potrzeb. Jednocześnie zachęcamy do zakupów u sprawdzonych sprzedawców, jak nasi Autoryzowani Partnerzy, by uniknąć nabycia podróbki zamiast oryginalnego urządzenia!