Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Wielofunkcyjność to najbardziej praktyczna i coraz częściej oczekiwana zaleta maszyny. Celem jest wygoda użytkownika, który jedną maszyną może wykonać optymalny zakres prac i nie musi organizować dodatkowej przestrzeni na jej przechowywanie. Jedną z wielofunkcyjnych propozycji maszyn w naszej ofercie jest glebogryzarka Honda FG 320 z dodatkowym, opcjonalnym osprzętem, jak pług, obsypnik, wyorywacz, aerator, która dzięki temu zapewnia realizację szerokiego wachlarza prac związanych z przygotowaniem podłoża pod uprawy, z poprawą struktury gleby i zwiększa efektywność uprawy warzyw.
Glebogryzarka Honda FG 320 to maszyna spalinowa o szerokości roboczej 80 cm, której konstrukcja i wydajność są zbliżone do profesjonalnych glebogryzarek Honda. Przeznaczona jest do intensywnej pracy na większości rodzajów gleby. Jest wyposażona w silnik Honda GP160, 6 noży po 4 zęby (prędkość obrotowa noży 108 obr/min), które zapewniają niezawodność i wysoką wydajność. Biegi przód/tył natomiast zapewniają łatwą obsługę maszyny i łatwe manewrowanie maszyną w polu, a zwłaszcza na glebie usianej kamieniami. Specjalnie z myślą o wygodzie operatora maszyny zaprojektowano jej kierownicę – możliwość ustawiania rączek w pionie i poziomie zapewnia dostosowanie kierownicy do wzrostu operatora oraz do głębokości pracy ostrzy. Pomocne jest także przednie koło podporowe ułatwiające prowadzenie glebogryzarki.


Zakres roboczy FG 320

  • Spulchnianie, napowietrzanie gleby, mieszanie gleby z nawozami, poprawa struktury gleby,
  • z aeratorem (szer. robocza 50 cm) – napowietrzanie trawnika i poprawa właściwości sorpcyjnych podłoża,
  • z pługiem (wys. 19 cm, z regulacją kąta) – łatwe przygotowanie podłoża pod uprawy (kruszenie i obracanie ziemi),
  • z wyorywaczem do ziemniaków (szer. robocza 50 cm) – szybki i efektywny zbiór warzyw,
  • z obsypnikiem (szer. 44 cm, wys. 22 cm) – sprawne formowanie redlin.


Wyżej wymieniony osprzęt tylny FG 320 oraz metalowe koła (wys. 34 cm, szer. robocza regulowana 20-30 cm) są propozycją opcjonalną, za dodatkową opłatą. Zaletą tego rozwiązania jest wielofunkcyjność glebogryzarki oraz możliwość kompletowania zestawu według indywidualnych potrzeb.Glebogryzarka Honda FG320 z osprzętem jest dostępna w naszych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży w systemie ratalnym „Honda 0%!” – 10/20 rat bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek, oraz wraz z usługą „3D - Dostawa Do Drzwi”

Więcej praktycznych informacji o glebogryzarkach Honda ogrodowych i profesjonalnych znajduje się w naszym Poradniku Użytkownika „Na czym polega trafny wybór glebogryzarki? Wszystko co warto wiedzieć o glebogryzarkach ogrodowych i profesjonalnych”