Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Rozpoczęła się kalendarzowa jesień i wraz z nią najlepszy sezon na połów drapieżników. Gdy szczupaki, sandacze, okonie zwiększają aktywność przed zimą intensywnie żerując, zwiększa się szansa na złowienie grubej ryby, a im większy okaz, tym większa satysfakcja. Jesień to również pora na połowy metodą spinningu. Osobników większych rozmiarów najlepiej jest szukać w jeziorach i dużych zbiornikach wodnych.
Do udanych wypraw wędkarskich o każdej porze roku potrzebny jest dobry sprzęt, w tym niezawodny silnik zaburtowy i odpowiednia łódź. W naszej ofercie Honda Marine każdy wędkarz znajdzie odpowiedni do swojej łodzi napęd, a także ponton honWave z silnikiem zaburtowym Honda.

Zapraszamy do naszego poradnika „Motorowodne wędkowanie z Honda Marine”, w którym wyjaśniamy kluczowe kwestie związane z prawidłowym doborem sprzętu pływającego oraz porady dotyczące najlepszego wyboru silników zaburtowych i pontonów honWave dostosowanych do polskich akwenów.

Zapraszamy również do zapoznania się:


Silniki zaburtowe i pontony honWave dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży objęte są wygodnym i korzystnym dla kupującego systemem ratalnym 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek!