Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Agregaty prądotwórcze są obecnie bardzo poszukiwanymi urządzeniami i zdarza się, że popyt przewyższa ich dostępność. W ciągłej produkcji są natomiast generatory prądu najwyższej jakości z serii EA przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów do zasilania elektronarzędzi podczas prac remontowo-budowlanych, na terenach zieleni, ale także stanowią dodatkowe i rezerwowe źródło prądu w domu. 
Prostota konstrukcji ramowej (stalowa spawana rama) zapewnia im wieloletnią trwałość w intensywnej eksploatacji i łatwość obsługi oraz bieżącego konserwowania przez użytkownika. Niezwykłość polega na tym, że agregaty EA są produkowane zgodnie ze standardami jakości Honda i wyróżniają się atrakcyjną relacją ceny do jakości.

Agregaty EA są produkowane przez Aries Power Equipment od prawie 20 lat i należą do najlepiej sprawdzonych w praktyce agregatów w naszej ofercie. Zastosowaliśmy w nich wiedzę i doświadczenia wynikające ze współpracy z Koncernem Honda, silniki Honda, znakomite prądnice NSM i Mecc Alte oraz doświadczenie elektro-mechaników, którzy w naszym Serwisie Centralnym zajmują się przeglądami i serwisowaniem agregatów prądotwórczych. Wszystkie modele przeszły kilkumiesięczny proces testów, które potwierdziły dobre parametry prądowo-napięciowe i ich bezawaryjną pracę. W efekcie powstały agregaty cieszące się opinią takich, w których nie ma się co zepsuć. Najlepszym potwierdzeniem ich jakości jest linia produkcyjna będąca w ciągłym ruchu od 2004 roku.Więcej praktycznych informacji o agregatach EA i o ich zastosowaniu znajduje się w Poradniku... 


Seria EA obejmuje dziś 6 modeli: 5 agregatów jednofazowych – EA 3000/3000AVR z silnikami Honda GX200 i prądnicami NMS, EA6000/ 6000AVR z silnikami Honda GX390 i prądnicami NSM, EA 6200 - o mocy maksymalnej 3 – 6,2 kW oraz jeden agregat trójfazowy EAT7000 o mocy maksymalnej 3,7kW/230V - 7kVA/400V ze stabilizacją transformatorową. Agregaty z oznaczeniem „AVR” są wyposażone w Automatyczny Regulator Napięcia zapewniający utrzymanie znamionowych wartości napięcia i służą do zasilania odbiorników wymagających zawansowanej stabilizacji napięcia. Jednofazowy agregat EA 6200 i trójfazowy EAT7000 są wyposażone w znakomity zespół „silnik – prądnica”, czyli Honda GX390 - prądnica Mecc Alte. Te dwa agregaty, najnowsze w ofercie, powstały w efekcie wnikliwej analizy rynku i potrzeb naszych klientów, dzięki czemu zapewniają bardzo poszukiwany przez profesjonalistów zakres mocy maksymalnej w przewoźnych agregatach prądotwórczych.Agregaty EA, zależnie od mocy, faz i rodzaju stabilizacji napięcia, zasilają większość domowych odbiorników codziennego użytku (lodówki, telewizory, komputery, monitory, piece CO) oświetlenie, elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki), a także kompresory i betoniarki.

Agregaty EA są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży w całej Polsce w wygodnym systemie Dostaw Do Domu. Zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanymi ekspertami, którzy doradzą wybór agregatu precyzyjnie dostosowany do potrzeb.