Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Po zimowym prześwietlaniu koron drzew i po każdej pracy związanej z wycinką drzew i przycinaniem gałęzi pozostają stosy materiału drzewnego. Porządkowanie terenu zajmuje dużo czasu, a wywóz gałęzi jest dość kosztowny. Rozwiązaniem tego problemu są rębaki GTS z silnikami Honda, które jeszcze teraz są dostępne w naszych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży w promocyjnej cenie.Wiele osób zadaje sobie pytanie: rozdrabniacz czy rębak? Są to maszyny podobne, ale dające różne efekty. Rozdrabniacze tylko rozdrabniają materiał drzewny, natomiast rębaki - przekształcają gałęzie w zrębkę drobnej frakcji, która może być następnie wykorzystana w ogrodzie do ściółkowania. Taka zrębka może też być materiałem opałowym. Bardzo korzystnym efektem pracy rębaków docenianym przez wszystkich użytkowników jest zmniejszenie objętości biomasy. Od kilku lat w naszej ofercie znajdują się rębaki GTS z silnikami Honda, które cieszą się uznaniem zarówno profesjonalistów w branży usług porządkowania terenów, w sadownictwie, jak i wśród ogrodników.

Popularność rębaków GTS 900 H i GTS 1300 H jest potwierdzona wieloletnią praktyką. Są to maszyny o solidnej i jednocześnie kompaktowej konstrukcji, co zapewnia im stabilność, a także łatwość przemieszczania. Są wyposażone w szerokie podajniki z osłoną, co zwiększa bezpieczeństwo pracy i ułatwia obsługę maszyny. Bezpieczeństwo pracy dodatkowo zwiększa drążek/włącznik bezpieczeństwa, który umożliwia natychmiastowe zatrzymanie silnika w sytuacji powstania ewentualnego zagrożenia. Niskie zużycie paliwa w połączeniu z mocą silnika i sprawnością wykonywanej pracy przynosi wymierne oszczędności w kosztach eksploatacji i umożliwia lepsze organizację czasu pracy. Ich kompaktowa konstrukcja umożliwia przemieszczenie maszyny przez furtkę ogrodową przez jedną osobę, pracę w miejscu ścinania gałęzi i usprawnia załadunek rębaka na przyczepę.


Rębak GTS 1300 H (waga 188 kg) przeznaczony jest do rozdrabniania ściętego, mokrego drewna o przekroju do 10 cm. Wyposażony jest w niezawodny, paliwooszczędny i przyjazny dla środowiska silnik Honda GX 390 o mocy 11KM, wygodny podajnik o uniwersalnych rozmiarach (280x500 mm), włącznik bezpieczeństwa, zaś system tnący składający się z bębna z 2 dwustronnymi ostrzami i noża kontrującego sprawnie rozdrabnia surowiec z dużą wydajnością. Regulowany w pionie komin wyrzutowy ułatwia gromadzenie zrębki w zaplanowanym miejscu, na przykład bezpośrednio na taczkach lub przyczepie. Wygodny dostęp do koła pasowego ułatwia serwisowanie maszyny.Mniejszy rębak GTS 900 H (waga 140 kg) służy do rozdrabniania ściętego, mokrego drewna o przekroju do 8 cm. Jest wyposażony w niezawodny silnik Honda GX 270 o mocy 8,6KM, podajnik 400x280 mm oraz bęben z dwoma dwustronnymi ostrzami i nożem kontrującym. Możliwość ustawiania komina wyrzutowego ułatwia gromadzenie zrębki w jednym miejscu.

Zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży w całej Polsce, gdzie rębaki GTS są jeszcze dostępne w promocyjnej cenie oraz w systemie ratalnym 0% - bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek.