Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Potrzebujesz niezawodnego źródła zasilania w energię elektryczną o uniwersalnym zastosowaniu? Proponujemy przenośny jednofazowy agregat prądotwórczy Honda EU22i na benzynę, który zapewni dostęp do prądu tam gdzie jest to potrzebne. Zaskoczy Cię jakością generowanego prądu i szerokim zakresem zastosowania.
Agregat EU22i, który łączy w sobie ponad 20 lat praktycznych doświadczeń - poprzednika EU20i i własnych – należy do rodziny najlepszych inwerterów Honda i do najlepiej sprawdzonych w praktyce agregatów prądotwórczych Honda. Urządzenie o mocy maksymalnej 2,2 kW, w formie lekkiej walizki, służy do zasilania odbiorników RTV AGD podstawowego użytku w domu, w kamperze, na działce; nowoczesnych elektronarzędzi i wrażliwych na jakość prądu odbiorników elektronicznych jak laptop, ekrany LED, telefon komórkowy, a także urządzeń medycznych i sprzętu pomiarowego. Wyposażony w gniazdo DC, umożliwia też ładowanie akumulatorów samochodowych rozwiązując problem ewentualnej awarii pojazdu w trasie. Moc mini elektrowni, agregat zawdzięcza nowemu silnikowi Honda GXR120, nowej prądnicy i udoskonalonej wersji inwertera. Silnik wydłuża czas pracy agregatu na jednym zbiorniku paliwa, zależnie od wartości obciążenia, do prawie 4h, a w Trybie Pracy Ekonomicznej nawet do 7-8h.


Zapraszamy do bliższego poznania uniwersalności zastosowania i parametrów technicznych, które prezentujemy w naszym Poradniku!


Agregat EU22i jest dostępny w wygodnym systemie ratalnym bez prowizji, bez wpłaty wstępnej i bez odsetek tylko w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży. Prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku przeglądania ofert na portalach zakupowych, ponieważ agregaty prądotwórcze Honda, ze względu na swoją jakość i popularność, są często podrabiane. Dbając o państwa bezpieczeństwo zakupowe, opracowaliśmy poradniki wyjaśniające jak odróżnić podróbkę od oryginału: