Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Sportowy charakter. Rasowy design. Wyścigowe rozwiązania. Jednym słowem: Honda SPORTY WHITE. To najnowsza gama silników zaburtowych Honda nawiązująca do najdoskonalszych motoryzacyjnych rozwiązań technicznych, w tym przede wszystkim do Honda Civic Type R.W nadchodzącym sezonie proponujemy szerszy wybór silników zaburtowych Honda BF 150 i BF 250: w kolorze tradycyjnym – srebrnym, białym oraz w bieli wyścigowej F1. Pełna gama silników SPORTY WHITE – BF 150/ 200/ 225/ 250 – została już sprawdzona w praktyce we Włoszech, gdzie silniki te cieszą się uznaniem od chwili wprowadzenia ich do sprzedaży w 2019 roku. Sukces „włoski” jest ważną rekomendacją, ponieważ Włosi mają wyjątkowo długą tradycję Marine i doskonałe warunki, ale są też wyjątkowo wymagający w aspekcie designu.


W naszej ofercie są już dostępne 4 modele z tej gamy: BF 150DLRZ, BF 150DLDZ oraz BF 250DXDZ i BF 250DXCDZ w rasowej, wyścigowej bieli, które odmienią każdą łódź. Dzięki tym silnikom można na nowo odkrywać przyjemności wakacyjnych rejsów. Są wyposażone w innowacyjną technologię iST, systemy VTEC™ i BLAST™, technologię elektronicznego wtrysku paliwa PGM-FI, tryb ECOmo, którym zawdzięczają wyjątkowe połączenie mocy, momentu obrotowego i wydajności przy każdej prędkości. Zapewniają optymalne osiągi silnika w całym zakresie obrotów przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu paliwa. W standardowym wyposażeniu silniki te mają też system komunikacji elektronicznej NMEA 2000®.

Już teraz zapraszamy do naszych Autoryzowanych Centrów Honda Marine! Nasi eksperci dokładnie zaprezentują nowe silniki i wyjaśnią Warunki Gwarancji, których przestrzeganie wydłuża okres gwarancji do 5 lat!