Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Pogoda w drugiej połowie maja stwarza zachęcającą perspektywę na lato do organizowania ogrodowych, działkowych i wyjazdowych spotkań przy grillu. Grillowanie nie bez powodu stało się lubianą i popularną formą spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, ponieważ nie wymaga dużego wysiłku organizacyjnego. Cały jego urok polega na spontaniczności spotkania na świeżym powietrzu. Przyjemność jest tym większa, gdy jedzenie na ruszt i napoje są przechowywane tuż obok w chłodnej temperaturze w przenośnej lodówce kompresorowej ariesFrost.


Lodówka ariesFROST AFW28DZ

Oferta ariesFROST obejmuje 7 modeli cichych, przenośnych lodówek kompresorowych o pojemności od 15 do 75 litrów i o estetycznym wyglądzie. Działają dokładnie tak samo jak domowe lodówki, dlatego ich niezaprzeczalną zaletą jest mobilność. Dzięki niskiej wadze (od 10,84 do 19,80 kg) są łatwe w przenoszeniu i w przewożeniu nawet w bagażniku samochodu osobowego. Są niewymagającym, ale istotnym towarzyszem grillowania na działce, w ogrodzie, podróży kamperem, biwakowania w plenerze, wypadów na ryby. Stały się też niezbędnym zapleczem świeżej żywności i zimnych napojów dla zawodowych kierowców spędzających wiele godzin za kierownicą ciężarówek i TIRów.


Lodówki ariesFROST

 • Są wyposażone w kompresory o mocy od 45 do 80 W, które zapewniają, potwierdzony w praktyce, szeroki zakres temperatur od -20ºC do +20ºC.
 • Zapewniają niezawodną wydajność niezależnie od temperatury otoczenia.

  Lodówka ariesFROST AF15

 • Ich akumulatory są zasilane prądem 12/24 lub 230V – można je zasilać z gniazda sieciowego, agregatem prądotwórczym, jak walizkowy agregat Honda EU10i/ EU22i / EU32i z inwerterową stabilizacją napięcia i częstotliwości, bankiem energii lub z gniazda DC.
 • Wyposażone w kompresory o zmiennych prędkościach obrotowych, wyróżniają się wysoką wydajnością przy niskim poborze energii elektrycznej (dobowe zużycie prądu, zależnie od modelu, wynosi od 0,286 do 0,464 kWh, klasa energetyczna E/F).

  Lodówka ariesFROST AF65

 • Są wyposażone w potrójny system ochrony akumulatora i są odporne na wstrząsy.
 • Dwa modele ariesFrost - AFW28DZ (28l, 55W) i AF75DZ (75l, 80W) są wyposażone w technologię Dual Zone - dwie, niezależnie sterowane komory pełnią odrębne funkcje chłodzenia oraz mrożenia. AFW28DZ posiada też poręczny uchwyt teleskopowy ułatwiający transport lodówki.Lodówki ariesFROST są dostępne:

 • Online na naszej stronie internetowej
 • Online na portalu aukcyjnym Allegro.pl – sprzedawca: HONDA_POWER_PL
 • Bezpośrednio w naszym Salonie Firmowym w Warszawie na ul. Puławskiej 467,
  Pn. – pt. godz. 09.00 - 17.00
  tel. 22 894 08 90