Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

W tym roku miną dwie dekady od narodzin koncepcji i konstrukcji najbardziej zaawansowanych technicznie kosiarek Honda – rodziny Super Komfort HRX. Pierwsza z nich – HRX537 (na rynku amerykańskim znana jako HRX217) – zrewolucjonizowała rynek kosiarek spalinowych i udowodniła, że kosiarka spalinowa może łączyć w sobie najnowocześniejszą, niezawodną technikę, najwyższą jakość wykonania z wygodną obsługą i rozwiązaniami przyjaznymi dla środowiska. Kosiarki Honda HRX powstały z myślą o użytkowniku i z myślą o trawie.


20 lat kosiarek Honda Super Komfort HRX

W trakcie tych 20 lat, koncepcja kosiarek HRX nie uległa zasadniczym zmianom, bo jak czas pokazał była to koncepcja kompleksowa i wybiegająca daleko w przyszłość. Ich konstrukcja podlega nieustannemu procesowi udoskonalania, by najnowsze modele były wyposażone w najbardziej nowoczesne i pro-ekologiczne udogodnienia.


Zapraszamy do podróży w czasie, podczas której możemy prześledzić dotychczasową ewolucję kosiarek Honda Super Komfort HRX – „20 lat kosiarek Honda Super Komfort HRX”.