Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Zapraszamy do przedsezonowej promocji wybranych modeli silników zaburtowych Honda BF 30, BF 40 i BF 50! Tak dobre ceny mogą się już nie powtórzyć...

Zbliżająca się połowa lutego inspiruje do planowania nowego sezonu motorowodnego. Miłośnicy wszelkich form rekreacji w tym stylu już oczekują odpowiednich warunków do wodowania.  ale także dobre ceny silników.

My zaczynamy sezon nieco wcześniej, by ułatwić spełnianie marzeń i pasji motorowodnych, i proponujemy nie tylko bardzo szeroki wachlarz wyboru niezawodnych silników zaburtowych Honda,

Promocja BF 30, BF40 i BF50

Szczególnej uwadze polecamy promocyjne ceny popularnych, fabrycznie nowych silników BF 30, BF40 i BF50! To dla miłośników motorowodniactwa i osób, dla których łódź motorowa jest narzędziem pracy, wyjątkowo korzystna okazja do nabycia fabrycznie nowych silników Honda o mocy 30-50 KM. To inwestycja na lata, ponieważ silniki zaburtowe Honda praktycznie się nie psują, a dostęp do części zużywających się podczas eksploatacji jest wręcz doskonały.

Silniki zaburtowe Honda BF 30 , BF 40 i BF 50 są idealnym partnerem dla motorowodniaków potrzebujących niezawodnych przez lata silników do łodzi o długości powyżej 4,2 m – łodzi wędkarskich, turystycznych łodzi motorowych, łodzi hybrydowych oraz houseboat’ów. Są harmonijnym połączeniem nowoczesności z intuicyjną obsługą, kompaktowej konstrukcji z mocą, a zwiększoną wydajność i osiągi zawdzięczają nowoczesnej konstrukcji i jakości. Miłośnikom motorowodniactwa zapewniają frajdę spędzania czasu na motorowodnych aktywnościach, a służbom ratunkowym – niezawodne i sprawne wykonywanie zadań.

W promocyjnej cenie dostępne są wybrane modele silników z krótką i długą kolumną, w tym z oznaczeniem „T”, czyli wyposażone w podnoszenie hydrauliczne oraz regulację trymu silnika (power trym & tilt):

  • BF30 DK2 SHGU, BF30 DK2 LHGU, BF30 DK2 SRTU, BF30 DK2 LRTU
  • BF40 DK4 LHTU z rumplem, BF40 DK4 LRTU
  • BF50 DK4 LHTU z rumplem, BF50 DK4 LRTU, BF50 DK4 LRTZ


Co trzeba wiedzieć o silnikach zaburtowych Honda BF30-50? Dlaczego warto je wybrać? Odpowiedzi znajdziecie w naszym praktycznym poradniku „Przewodnik po świecie silników zaburtowych Honda – Silniki średniej mocy”.

Promocja „Wiosna przyjdzie szybciej”

Promocja „Wiosna przyjdzie szybciej” jest ważna do odwołania lub wyczerpania zapasu modelu silników Honda BF przeznaczonych do promocji. W promocyjnej cenie dostępne są również niektóre modele silników małej mocy, np. BF 2,3, BF8, BF10, BF15 i BF20. Zobacz aktualny cennik Honda Marine

Zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanymi Centrami Honda Marine!