Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

O znaczeniu dostępu do energii elektrycznej wie każdy, kto doświadczył awarii sieci energetycznej w wolno stojącym domu, na działce lub często podróżuje samochodem zawodowo lub wakacyjnie. W każdej tego typu sytuacji niezawodnym towarzyszem jest przenośne źródło energii. Najlepiej jeśli jest to urządzenie długo działające, produkujące prąd o jakości bezpiecznej dla odbiorników, niezawodne w każdych warunkach i lekkie. Taki właśnie jest agregat prądotwórczy Honda EU22i w formie małej walizki.

Agregat EU22i

Co oferuje EU22i? Moc maksymalną 2,2kW, prąd o jakości lepszej od tego z sieciowego gniazda, bezpieczne zasilanie odbiorników jednofazowych z mocą rzeczywistą, czas pracy 3 h 50 min na jednym tankowaniu, a w Trybie Pracy Ekonomicznej nawet do 7- 8h, łatwe przenoszenie i transport. Jest przeznaczony do zasilania jednofazowych odbiorników RTV AGD podstawowego użytku w domu, w kamperze, na działce; do zasilania nowoczesnych elektronarzędzi, czułych na jakość prądu odbiorników elektronicznych jak laptop, ekrany LED, telefon komórkowy, do zasilania sprzętu pomiarowego. Może też ratować życie, ponieważ służy także do zasilania urządzeń medycznych, których osoba chora potrzebuje w domu. Wyposażony w gniazdo DC, umożliwia też ładowanie akumulatorów samochodowych rozwiązując problem ewentualnej awarii pojazdu w trasie.

Co oferuje EU22i

Agregat EU22i jest udoskonaloną wersją EU20i, który przez 17 lat bił rekordy popularności. Łączy zatem rozwiązania sprawdzone z jeszcze lepszymi, jak nowy silnik i inwerter generujące większą moc, dodatkowe kanały wentylacyjne (jeszcze lepsze chłodzenie), ulepszony zawór paliwa, obudowa wyciszająca pracę urządzenia. A jeśli potrzebna jest większa moc – wystarczy połączyć kablem do autosynchronizacji dwa EU 22i, by uzyskać moc maks. 4,4 kW.

EU22i w praktycznym poradniku


Dowiedz się więcej o EU22i w praktycznym poradniku: „EU22i - najbardziej uniwersalny agregat prądotwórczy Honda”


Agregaty EU22i są dostępne w naszej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, w której każdy sprzedawany agregat jest uruchamiany i poddany przeglądowi zerowemu przed przekazaniem go osobie kupującej. Z każdym kupionym urządzeniem otrzymujecie Państwo komplet dokumentów, w tym, wypełnioną i podstemplowaną przez sprzedawcę, Oryginalną Kartę Gwarancyjną Aries Power Equipment. Zapraszamy!Uważaj na podróbki!

Podróbki nie posiadają żadnych wymaganych przepisami certyfikatów bezpieczeństwa. Stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia: mogą spowodować porażenie, a także dla mienia – mogą spowodować zniszczenie podłączonych do nich odbiorników, stanowić źródło pożaru.