Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Honda Miimo to rodzina japońskich robotów zapewniających domownikom prawdziwe wakacje od koszenia, nowoczesny styl życia, w którym wolny czas jest wartością nadrzędną, ekologiczny sposób pielęgnacji trawnika, a trawie – zdrowy rozwój z efektem pięknie przyciętego „zielonego dywanu”.


Warunki 5-letniej gwarancji dla Honda Miimo

Korzyści z zastosowania robota koszącego jest wiele, dlatego robot staje się bardzo popularnym sposobem pielęgnacji trawy. Jednym z nich jest robot Honda Miimo dostępny w kilku modelach przeznaczonych do przycinania trawników o powierzchni do 400/700/1500/3000/4000 mkw. i teraz dostępnych w dobrej cenie!

Poznaj bezcenne i wymierne korzyści wynikające z użytkowania Honda Miimo

Z dniem 1 maja 2024r. naszą ofertę Honda Miimo wzbogacamy o wydłużenie okresu gwarancji do 5 lat. Wydłużona gwarancja przede wszystkim odzwierciedla niezawodną jakość robotów Honda Miimo, czego potwierdzeniem jest jeden z pierwszych Honda Miimo kupionych w Polsce, który przepracował ponad 11 000 godzin i wiernie służy właścicielowi od 10 lat. Ten przykład pokazuje, że zakup Honda Miimo jest dobrą inwestycją na lata, ale przede wszystkim wtedy, gdy robot jest prawidłowo zadbany i serwisowany w Autoryzowanym Serwisie. Dlatego wydłużenie gwarancji na Honda Miimo do 5 lat jest możliwe pod pewnymi warunkami.

Warunki 5-letniej gwarancji dla Honda Miimo:

  • Honda Miimo musi być nabyty w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo
  • Zakupu Honda Miimo dokonać w bezpośrednim kontakcie z Autoryzowanym Centrum Honda Miimo – sprawdź dane kontaktowe Centrów Miimo lub za pomocą Formularza kontaktowego
  • Montaż instalacji jest wykonany przez Autoryzowany Serwis Honda Miimo
  • W trakcie serwisowania robota stosowane są wyłącznie oryginalne części przeznaczone do Honda Miimo
  • Robot Honda Miimo jest przechowywany zimą w Autoryzowanym Centrum Honda Miimo, podczas którego wykonywany jest posezonowy przegląd serwisowy (czyszczenie robota, sprawdzanie stanu łożysk kół, sprawdzenie szczelności obudowy, aktualizacja oprogramowania, wymiana ostrzy, ładowanie akumulatora)
  • Zimowe przechowywanie pod fachową opieką Autoryzowanego Serwisu Honda Miimo jest potwierdzone corocznym wpisem w książeczce gwarancyjnej.


robot Honda Miimo

Warto pamiętać, że robot Honda Miimo nie bierze urlopów, nie choruje, jest dokładny i obowiązkowy. Precyzyjnie przycina trawnik w pogodę i niepogodę, gdy jesteście w domu, w pracy, na wakacjach w ogrodzie czy na wakacjach poza domem. A idealnie przycięty trawnik jest zawsze przygotowany do relaksu i spotkań towarzyskich. I to uczucie, że po powrocie z wakacji nie trzeba będzie kosić wybujałej przez ten czas trawy, jest bezcenne… Honda Miimo zapewnia po prostu niekończące się wakacje od koszenia!